Biuro Akcent Office

– jest jedynym biurem nieruchomości, które w swoim portfolio posiada pełną ofertę najbardziej luksusowych domów i rezydencji we Wrocławiu.

English notice: We offer absolutely luxury houses, contact us or send us a message!

Jeżeli szukasz wyjątkowej nieruchomości to zapewniamy, że trafiłeś w najlepsze miejsce, gdzie z pewnością ją znajdziesz.

Jesteśmy na rynku nieruchomości od 1997 roku i wciąż z wielką przyjemnością zajmujemy się spełnianiem marzeń naszych klientów. Po wielu latach ekscytującej pracy i zdobytych bezcennych doświadczeniach, nasze biuro obecnie specjalizuje się w dwóch podstawowych kategoriach nieruchomości. Jedna z nich to nieruchomości komercyjne, a druga to luksusowe i wyjątkowe oferty skierowane do zamożnych klientów.

Starannie obserwując rynek nieruchomości wiemy, że od pewnego czasu wielu klientów szuka nieruchomości, które powinny zaspakajać ich najbardziej indywidualne oczekiwania, a co za tym idzie muszą być w każdej mierze do nich dopasowane. Rozumiejąc doskonale te trendy poświęciliśmy wiele czasu, by zaopatrzyć portfolio naszego biura w pełną ofertę takich wyjątkowych i luksusowych nieruchomości. Wiemy też, że klienci bardzo cenią swój czas i dlatego zapewniamy im kompleksową obsługę bez konieczności posiłkowania się innymi biurami.

Na naszej stronie głównej polecamy skorzystać z wyszukiwarki dla nieruchomości, ale co ważne, większość naszych ofert ze względu na ich wyjątkowość, nie jest przez nas publikowana w Internecie.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.
Akcent Office has been on the market since 1997 and we provide services in the area of real estate. During that period, we have gathered the knowledge and experience which are today the basis of our success. We work in professional teams, each of which occupies with a particular property type.

Manhattan 2017