Jeżeli macie ochotę na dobrego pstrąga to polecamy Zajazd Banderoza w Skałce, zaledwie kilkanaście minut samochodem od Leśnicy. W naszej ocenie miła obsługa, świeże, pyszne ryby i umiarkowane ceny. Z pewnością warto odwiedzić to miejsce, bo znajduje się blisko Wrocławia i oferuje smaczną kuchnię w przyjemnej atmosferze.

Poniżej cytujemy tekst reklamowy właściciela:

Zajazd Banderoza to wyjątkowe miejsce, w którym zorganizujemy Państwu profesjonalne przyjęcie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu przyjęć okolicznościowych (wesela, komunie, chrzciny itp.). Indywidualne podejście do każdej uroczystości sprawia, że są one niepowtarzalne i na zawsze pozostają w pamięci naszych Gości.

banderoza

Zajazd Banderoza położony jest na terenie Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy, w odległości zaledwie sześciu kilometrów od Wrocławia. Idealna lokalizacja pozwala cieszyć się pięknem natury bez potrzeb oddalania się od miasta. Zajazd Banderoza przyciąga nie tylko urokami przyrody, ale również wysokim standardem sal bankietowych i pokoi gościnnych. Pełen profesjonalizm naszych usług w połączeniu z malowniczym położeniem Zajazdu Banderoza, to gwarancja niezapomnianych przeżyć.

Strona www: tutaj >>

Lokalizacja: tutaj >>