Już w najbliższą sobotę Pasaż Grunwaldzki opanują: zapach wiosennych kwiatów, niskie ceny i dobra zabawa. 25 kwietnia będzie Dniem Rabatów, któremu towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje: warsztaty florystyczne, konkurs z nagrodami w postaci bonów upominkowych o łącznej wartości 30 tys. zł, bezpłatny parking oraz gra dla całej rodziny.

 

Rabaty w sklepach i bony na zakupy

Wiosna to czas na przewietrzenie szafy, wybór nowych stylizacji i czerpanie radości z rozkwitającej przyrody. Okazją do spełnienia wszystkich tych przyjemności będzie „Dzień Rabatów” w Pasażu Grunwaldzkim. Wybrane sklepy w centrum zaoferują specjalne promocje i zniżki nawet do 70%. Dodatkowo, osoby, które tego dnia zrobią zakupy w centrum za minimum 500 zł (na maksymalnie 5 paragonach), będą miały szansę odebrać bon upominkowy Pasażu o wartości 100 zł na kolejne zakupy*! Centrum rozda w ten sposób aż 30 000 złotych!

 

Pasaż w kwiatach

Niskie ceny w sklepach to nie koniec niespodzianek, jakie na najbliższą sobotę przygotował Pasaż Grunwaldzki. Na wszystkich miłośników kwiatów będą czekały bezpłatne warsztaty florystyczne. Każdy z uczestników, pod okiem profesjonalnej florystki Agnieszki Mitko oraz jej zespołu, będzie mógł skomponować swój własny bukiet i zabrać go do domu. Ponadto najmłodsi w edukacyjnym kąciku florystycznym i decoupage’u zapoznają się z różnymi gatunkami kwiatów i sztuką ich układania. Efektem będą własnoręcznie wykonane papierowe wiązanki i kolorowanki. Szczególną atrakcją wydarzenia będzie gra memory na totemie multimedialnym – udział w niej będzie nagradzany… kwiatami w doniczkach. O przebieg i powodzenie rywalizacji zadba Daniel Wieleba, znany prezenter telewizyjny.

Aby zakupy i czas spędzony w Pasażu Grunwaldzkim były jeszcze bardziej komfortowe, parking w tym dniu będzie bezpłatny.

 

* Skrócone zasady otrzymania bonu upominkowego:

Po zrobieniu zakupów za minimum 500 zł, na maksymalnie 5 paragonach, podczas „Dnia Rabatów” 25 kwietnia, należy zgłosić się z dowodem transakcji do punktu konkursowego przy scenie na poziomie „0”. Bon upominkowy o wartości 100 zł do realizacji w sklepach Pasażu otrzyma pierwszych 50 osób o każdej pełnej godzinie – od 13 do 18. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

 

Z aktualną ofertą wszystkich sklepów Pasażu Grunwaldzkiego można zapoznać się na stronie www.pasazgrunwaldzki.pl