Wrocławskie centrum po raz kolejny przekonuje, że walentynki to nie tylko święto dla zakochanych i zachęca singli do udziału w zabawie Speed Dating. Aby wziąć udział w szybkich randkach i dać sobie szansę na poznanie wielkiej miłości, wystarczy się zapisać!

Walentynkowy Speed Dating odbędzie się w Pasażu Grunwaldzkim już po raz czwarty. – To powoli nasza mała tradycja, że oprócz wielu atrakcji dla zakochanych, w tym specjalnym dniu mamy także propozycję dobrej zabawy dla singli. Speed Dating jest przede wszystkim okazją do miłego spędzenia czasu, poznania nowych osób, a być może także tej jedynej, ponieważ co roku udaje nam się połączyć w pary kilkoro uczestników – zapewnia Agnieszka Lis, Manager ds. Marketingu CHR Pasaż Grunwaldzki.

Impreza w Pasażu polega na spotkaniu się 10 kobiet i 10 mężczyzn w wieku od 18 do 35 lat. Randkowicze siadają w parach, naprzeciwko siebie, i mają okazję do zapoznania się podczas krótkich rozmów. Zabawa składa się z 10 rund trwających po 3 minuty, tak aby każda z pań mogła porozmawiać z każdym z panów. Na koniec należy wskazać jedną osobę, która zrobiła na nas najlepsze wrażenie. Jeśli wybory się pokryją, para otrzymuje dane kontaktowe do siebie nawzajem i zaproszenie na wieczór tylko we dwoje. Na wszystkich uczestników czekają miłe niespodzianki.

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy przesłać wypełniony formularz dostępny na stronie www.pasazgrunwaldzki.pl, na adres zgloszenie.pasaz@gmail.com. Speed Dating w Pasażu Grunwaldzkim odbędzie się 14 lutego (sobota) na poziomie +2. Pierwsza runda rozpocznie się o godzinie 17, druga o 19. Zgłoszenia należy przesyłać do 13 lutego. Patronem imprezy jest portal randkowy Sympatia.onet.pl.

Więcej informacji na stronie organizatora – www.pasazgrunwaldzki.pl