Spotkanie z bohaterem ulubionej bajki to niezwykła przygoda dla najmłodszych. Z okazji Dnia Dziecka Pasaż Grunwaldzki przygotował pełne atrakcji i zabaw wydarzenie z udziałem Świnki Peppy. Bohaterka popularnej kreskówki odwiedzi centrum w sobotę 30 maja.

 

Jest różowa, zabawna i niezwykle urocza – Świnki Peppy nie trzeba długo przedstawiać, zwłaszcza najmłodszym dzieciom. Maluchy znają ją nie tylko z emitowanego od ponad 10 lat serialu animowanego, ale też z gier, maskotek, zabawek i wielu innych gadżetów. 30 maja mali fani będą mieli nie lada okazję, aby jeszcze lepiej poznać Peppę. Świnka zaprosi dzieci do zabawy i udziału w wielu atrakcjach w Pasażu Grunwaldzkim.

Podczas sobotniego spotkania na scenie odgrywany będzie spektakl parateatralny „Peppa kocha dzieci” przeplatany muzyką z kreskówki. Świnka porwie też uczestników do wspólnego tańca, nauki piosenek i radosnej ciuchci. Każdy będzie mógł zrobić sobie zdjęcie z różową gwiazdą w prawdziwym studiu fotograficznym, pobawić się z Peppą na placu zabaw, ułożyć wielkie puzzle „Peppa Pig” i pod okiem animatorów zagrać w planszówki. Przez cały dzień będzie można też wziąć udział w grze na wielkiej planszy, podziwiać balonowe zoo oraz w kinie Świnki Peppy obejrzeć jej przygody na dużym ekranie. W Pasażu powstanie też specjalne miejsce, w którym każdy maluch z pomocą plastyka będzie mógł upodobnić się do jednego z bohaterów serialu, a także stworzyć własne rysunki. Nie zabraknie również zabaw z nagrodami oraz rodzinnego konkursu z nagrodą główną – wycieczką z Biurem Podróży ITAKA.

Dzień Dziecka ze Świnką Peppą odbędzie się w sobotę 30 maja w Pasażu Grunwaldzkim (poziom „0”, przy scenie). Wszystkie atrakcje są bezpłatne i potrwają od godziny 12 do 18. Więcej informacji na stronie www.pasazgrunwaldzki.pl