Skomercjalizowany obiekt inwestycyjny

Skomercjalizowany obiekt inwestycyjny
Żmigrodzka 242, Wrocław, Poland
sprzedaż 16,000,000PLN - obiekty sprzedaż
9200 m2

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkami biurowo-magazynowymi we Wrocławiu przy ulicy Żmigrodzkiej, obręb Poświętne. Nieruchomość położona na działkach o nr ew. : 12/4, 12/31, 12/32 i 12/30 o łącznej powierzchni 20289 m2 . Użytkownikiem wieczystym gruntu i właścicielem budynku jest NEONET S.A. Wartość rynkowa nieruchomości została oszacowana na 15 600 000 zł.

Na działce znajduje się kilka obiektów. Najważniejsze to:
– Budynek starej i nowej hali z częścią biurową o powierzchni użytkowej 7.184 m2. Budynek parterowy. W części budynku wydzielono część biurową, znajdującą się na parterze oraz na pierwszej kondygnacji. Stropodach tworzy blacha trapezowa ułożona na płatwiach. Dach jest ocieplony styropianem i pokryty dwiema wartwami papy. Obudowę ścian zewnętrznych wykonane są z kaset wzdłużnych ocieplonych wełną mineralną, osłoniętych od zewnątrz blachą trapezową. Media: energia elektryczna, woda, kanalizacja, sieć teleinformatyczna, centralne ogrzewanie, instalacja alarmowa.
– Biurowiec o powierzchni użytkowej 556.364m2. Budynek wolnostojący, parterowy. Ściany murowane z pustaków cementowo-wapiennych. Elewacja wykonana z paneli PCV. Stropodach z płyt korytkowych pokrytych dwoma warstwami papy. W budynku znajduje się kotłownia wyposażona w dwa kotły CO zasilane olejem opałowym. Kotłownia dostarcza energię cieplną do innych budynków. Media : energia elektryczna, woda, kanalizacja, CO, klimatyzacja, sieć teleinformatyczna.
– Magazyn z częścią socjalną ( łączący portiernię z garażami) o powierzchni użytkowej 1528.18m2. Budynek parterowy, z wydzieloną częściowo powierzchnią socjalną. Konstrukcja ścian zewnętrznych murowana, wykonana z bloczków cementowych. Przed budynkiem znajduje się rampa załadunkowa – żelbetonowa. Konstrukcja dachowa z dźwigarów kratownicowych – stalowych. Pokrycie dachu stanowi blacha trapezowa przymocowana do konstrukcji dachowej poprzez płatwie z kątowników. Media : energia elektryczna, instalacja alarmowa.
Budynki są w bardzo dobrym stanie technicznym. Nieruchomość jest w pełni wyposażona w sprzęt i urządzenia niezbędne do prowadzenia działalności w obiekcie. Elementy wyposażenia oraz osprzęt nie stanowi części składowych nieruchomości i nie stanowi przedmiotu wyceny.
W skład nieruchomości wchodzi także nieruchomość gruntowa położona we Wrocławiu przy ulicy Żmigrodzkiej, obręb Poświętne. Nieruchomość położona na działkach o nr ew.: 12/28 o łącznej powierzchni 1 297m2. Wartość rynkowa nieruchomości została oszacowana na 487 000 zł.
Działka o nr 12/28 stanowi drogę wewnętrzną umożliwiającą dojazd do działek o nr ew.: 12/4, 12/30, 12/31, 12/32. Droga wewnętrzna jest drogą utwardzoną. Na działce o nr ew.: 12/4 i 12/32 znajduje się budynek biurowo-magazynowy, który wykracza poza ich granicę na działkę o nr ew.: 12/28. Wycena została sporządzona przy założeniu, że zostanie ustanowiona nieograniczona w czasie służebność korzystania nieodpłatnie z gruntu znajdującego się pod budynkiem oraz przebiegających mediów do momentu wydzielenia geodezyjnie gruntu pod halą magazynową. Ze względu na pełnioną funkcję zbywalność działki powinna nastąpić łącznie z sąsiadującymi działkami stanowiącymi własność tej samej firmy. Nieruchomość jest całkowicie pozbawiona obciążeń.

Jedną z największych zalet jest położenie, blisko węzła AOW, a zarazem z bardzo dobrą komunikacją z centrum. Dojazd do centrum zajmuje około 15 min. Dobry dostęp do komunikacji miejskiej ( autobusy/ tramwaje ). W okolicy znajdują się budynki biurowo- usługowe, zakłady dużych firm oraz centrum handlowe.
Istnieje możliwość wynajęcia całego obiektu.

Kontakt: Kazimierz Grabkowski 602 19 87 78.

Uwaga: wszelkie informacje zamieszczone przez biuro Akcent Office nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.

google map

podobne nieruchomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.