Piękny dom na Wilanowie (Wstrzymany)

Piękny dom na Wilanowie (Wstrzymany)
Wilanów, Warszawa, Polska
sprzedaż 4,000,000PLN - domy sprzedaż
370 m2 6 Bedrooms

Oferujemy absolutnie wyjątkowy, luksusowo urządzony dom na warszawskim Wilanowie. Prestiżowy adres powoduje, że oferta ta jest skierowana do klientów, którzy cenią sobie komfortowe życie i wspaniałe sąsiedztwo.

Podstawowe dane dotyczące domu:

Parter: Salon, kuchnia w zabudowie, w pełni wyposażona w 2014 roku (płyta indukcyjna, zmywarka, lodówka, zamrażarka, winiarka), jadalnia, oranżeria, przedpokój z szafą wnękową, wc, spiżarnia, garaż na 2 samochody
Półpiętro: sypialnia gościnna z łazienką
I piętro: sypialnia z tarasem, łazienką i garderobą, 2 pokoje, łazienka
II półpiętro: fitness z sauną parową
Poddasze: taras, pokój, np. gościnny, muzyczny, gabinet, etc.

Dom znajduje się na małym zamkniętym kameralnym osiedlu strzeżonym przez 24 godziny na dobę. W domu jest także alarm, rolety przeciwwłamaniowe oraz moskitiery.

Ogród w trakcie prac, już z dużymi roślinami i systemem nawadniającym

Dodatkowe atuty domu:

Internet, piec gazowy, solary, najwyższej generacji filtry do wody, stolarka drewniana, parkiet dębowy oraz żywica, miejscowo tapety oraz tkaniny na ścianach, meble w zabudowie na zamówienie (kuchnia, przedpokój, korytarz, łazienki, sypialnia gościnna, poddasze i 2 garderoby)

Wszystkie elementy wyposażenia i umeblowania są najwyższej jakości wykonane na zamówienie. Oferta godna polecenia. Zapraszamy na prezentację.

Kontakt: Kazimierz Grabkowski 602 19 87 78.

Uwaga: wszelkie informacje zamieszczone przez biuro Akcent Office nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.

google map

Agent Kazimierz Grabkowski

Contact

Loading...

podobne nieruchomości