Nowoczesne hale magazynowe

Nowoczesne hale magazynowe
Bielany Wrocławskie, Polska
wynajem (for rent) 35,100PLN - magazyny (warehouses)
2700 m2

Oferujemy do wynajmu nowoczesną powierzchnię spełniającą najwyższe normy jakościowe. Dostępne powierzchnie od 2700 m2. Prologis Park Wrocław to znane centrum logistyczne Prologis, które jako pierwsze powstało na terenie Wrocławia. Jest to również jedna z pierwszych inwestycji tego dewelopera w zachodniej Polsce. Powierzchnie magazynowe wynajęły w nim liczne firmy działające w branżach dystrybucyjnych, serwisowych, czy logistycznych. Park zlokalizowany jest w strefie przemysłowej z dobrym dostępem do komunikacji publicznej, autostrady, co zapewnia mu dużą popularność wśród najemców. Cały czas prowadzona jestintensywna ekspansja. Do wynajęcie są powierzchnie magazynowe dla mniejszych firm, jak również hale przeznaczone do założenia dużych centr logistycznych.

Charakterystyka Obiektu:

Wysokość: 10 m
Siatka słupów: 12 x 25 m
Nośność posadzki: 5 t/m2
Plac manewrowy: Tak
Ochrona: Tak
Ogrzewanie: Tak
Doki hydrauliczne: Tak
Wjazd z poziomu “0”: Tak
Wentylacja grawitacyjna: Tak
Powierzchnia biurowa: Tak
Świetliki i klapy dymowe: Tak

Czynsz wynosi ok. 3 EUR/m2. + opłata serwisowa (ochrona, utrzymanie terenów zewnętrznych, itd.) wynosi ok. 4 zł/m2. + media + VAT. Kontakt: Kazimierz Grabkowski 602 19 87 78.

Uwaga: wszelkie informacje zamieszczone przez biuro Akcent Office nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.

Google Maps

Agent Kazimierz Grabkowski

Contact

Loading...

podobne nieruchomości