Luksusowy dom w prestiżowym miejscu

Ślęza, Polska
wynajem 8,500PLN - domy wynajem
230 m2 6 Pokoje (Bedrooms)

(We speak English). Oferujemy stylowy, wolnostojący dom jednorodzinny, z użytkowym poddaszem, z przybudowanym garażem na dwa samochody. Bardzo przestronny i funkcjonalny.

Dom położony jest w prestiżowym miejscu w pobliżu Zamku Topacz w miejscowości Ślęza, 2 km od Bielan Wrocławskich. Dojeżdża komunikacja miejska !

Dom został wybudowany w 2010 roku, wg projektu AMELIA, Pracowni Architektonicznej Arex.

Piękna działka o pow. 2100m. Dom ustawiony w kierunku północ-południe ( od południa salon oraz część rekreacyjna ogrodu). Przed domem duży podjazd na samochody w kształcie koła.

PARTER: składa się z garażu na 2 samochody (35,8 m2), salonu z jadalnia i częściowo otwartą kuchnią (56 m2), pokoju typu gabinet (12,4 m2), dużego hallu (27 m2), WC, garderoby, spiżarni. Z salonu wyjście na taras i ogród.

PIĘTRO: składa się z 3 dużych sypialni, 2 pełnych łazienek (jedna z narożną wanną, druga z kabiną prysznicową), garderoby, dużego hallu.

Dom wybudowany w całości z ceramiki, przykryty dachówką ceramiczną. Stolarka drzwiowa i okienna drewniana z roletami zewnętrznymi. Podłogi na parterze w kaflach, w sypialniach drewniane. Instalacja alarmowa. Ogrodzenie murowane z elementami kutymi. Oferta godna polecenia, idealna dla rodziny na kontrakcie.

Kontakt: Anna Rodak, 691 510 688.

Uwaga: wszelkie informacje zamieszczone przez biuro Akcent Office nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.

google map

Agent Anna Rodak

  • Mobile : +48691510688


Więcej (More)

Kontakt (Contact)

Loading...

podobne nieruchomości