Komfortowy dom blisko Wrocławia

Wisznia Mała, Polska
Triangle 1 Created with Sketch. sprzedaż Triangle 1 Created with Sketch. 1,000,000PLN - domy sprzedaż
300 m2 5 Pokoje (Bedrooms)

Duży dom wolnostojący położony malowniczo w bliskiej odległości od Wrocławia w miejscowości Wisznia Mała. Budynek poniemiecki po kapitalnym remoncie.
Ciekawie przeprojektowany, z bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń.
Na parterze o powierzchni 110 mkw, znajduje się duży salon z kominkiem, doskonale doświetlony poprzez duże okna sięgające prawie do podłogi Kuchnia częściowo otwarta na salon i przedpokój- zabudowana meblami na wymiar. Na parterze mieści się także gabinet i wc. Podłogi wyłożone jasnym gresem polerowanym, w gabinecie- panele.
Wejście do piwnicy i garażu bezpośrednio z domu.
Na piętrze 3 sypialnie , dwie łazienki, garderoba. Pokoje 15 do 20 mkw.,łazienka ok 15 mkw., z kabiną prysznicową i wanną druga mniejsza- ok 8 mkw. Z natryskiem. Łazienki w bardzo ładnej glazurze, nietypowo rozwiązane.
Powierzchnia piętra: 110 mkw.,
Dom podpiwniczony w całości.
Dom jest bardzo funkcjonalny, podzielony na strefy- dzienną i prywatną. Cały wystrój w ciepłych i stonowanych kolorach. Do urządzenia i wystroju użyto wysokiej jakości materiałów i sprzętów. Przebywanie w tym domu dobrze nastraja- można się tam dobrze czuć- dom ma dobrą atmosferę.
Duża działka ok 2200 mkw.,
Z tyłu za domem otwarta przestrzeń, a pod ogrodzenie często przychodzą sarny, Na posesji stoi budynek wolnostojący- do wykorzystania np. na działalność gospodarczą- przechowywanie narzędzi itp?.
Garaż o powierzchni 70 mkw., wysoki na ok. 4m.
Dach pokryty nową dachówka firmy Roben. Podjazd wybrukowany. Brama otwierana automatycznie. Ogrzewanie olejowe i tradycyjne., dodatkowo w łazience i przedpokoju- ogrzewanie podłogowe.
Zapraszam do oglądania: Anna Rodak, 691 510 688.
Uwaga: wszelkie informacje zamieszczone przez Akcent Office nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.

google map

Agent Anna Rodak

  • Mobile : +48691510688


Więcej (More)

Kontakt (Contact)

Loading...

podobne nieruchomości