Atrakcyjny obiekt magazynowo biurowy

Atrakcyjny obiekt magazynowo biurowy
Psie Pole, Wrocław, Polska
sprzedaż (for sale) 6,900,000PLN - magazyny (warehouses)
2500 m2

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny obiekt o charakterze produkcyjno-magazynowo-biurowym. Nieruchomość położona jest na północny wschód od Wrocławia przy trasie nr 508 Wrocław – Milicz -Trzebnica, trasa wylotowa na Poznań. Działka znajduje się ok. 8 km od granic miasta 17 km od centrum, ok. 4 km od drogi E 67 łączącej Wrocław z Warszawą.
Przede wszystkim jednak działka znajduje się około 700m od drogi ekspresowej S8. Najbliższy zjazd z autostrady (S8) jest w miejscowości Łozina.
Na działce znajduje się budynek dwunawowy konstrukcji stalowej szkieletowej obudowanej płytą obornicką wymiarach 31,3m x 60,62m i wysokości do kalenicy 10,42m . W hali wybudowano dwukondygnacyjny obiekt biurowo-warsztatowy o powierzchni 700/300m oddany do użytku w lipcu 2007r. Posadzka hali jest przystosowana do utrzymania ciężkich wózków transportowych,
co pozwala wykorzystać halę na obiekt produkcyjno- magazynowy.
Hala posiada rampę załadunkową i wyposażona jest w 3 bramy 3x3m Firmy Crawford pozwalające na łatwą obsługę tirów. Działka jest w pełni uzbrojona w instalację kanalizacyjną i deszczową.
Kanalizacja odprowadzona jest do zbiornika bezodpływowego typu szambo.
Częścią nieruchomości jest stacja transformatorowa słupowa 20/400 o napięciu roboczym linii 20 kW. Stacja pozwala na istotne zwiększenie mocy.W obrębie działki znajduje się studnia o głębokości 65 m o wydajności Q= 26 m3/h, z której w sposób naturalny wypływa woda.

Kontakt: Kazimierz Grabkowski 602 19 87 78

Uwaga: wszelkie informacje zamieszczone przez biuro Akcent Office nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.

Google Maps

Agent Kazimierz Grabkowski

Contact

Loading...

podobne nieruchomości