Pokazy taneczne i fitness, bezpłatne konsultacje z trenerami personalnymi, degustacje kuchni fit w wykonaniu Beaty Śniechowskiej, kulinarne zajęcia dla najmłodszych oraz konkursy z nagrodami to jedne z wielu propozycji na aktywny początek wiosny od Pasażu Grunwaldzkiego i Jatomi Fitness. Start imprezy w sobotę 21 marca o godzinie 11.00.

Pierwszy dzień wiosny w Pasażu Grunwaldzkim będzie okazją do rozpoczęcia pracy nad lepszą formą fizyczną, poznania przepisów na proste i zdrowe przekąski, a także wygrania karnetów na zajęcia sportowe i indywidualne treningi personalne od Jatomi Fitness.

W wyborze zajęć sportowych na najbliższy sezon pomogą specjalne pokazy z udziałem profesjonalistów. Na scenie Pasażu zaprezentowane zostaną m.in. cycling, kettlebel, dance czy step show. Trenerzy będą również udzielać bezpłatnych porad i konsultacji w zakresie aktywności fizycznej, rekomendując ćwiczenia adekwatne do indywidualnych predyspozycji. W trakcie imprezy odbędą się również prezentacje kolekcji sportowych marek: New Balance, Adidas i Reebok.

Nie lada atrakcją będzie pokaz i degustacja zdrowej kuchni w wykonaniu Beaty Śniechowskiej. Zwyciężczyni drugiej edycji programu Masterchef przygotuje m.in. odmładzający koktajl pełen energii i wiosenną sałatkę z komosą ryżową w trzech kolorach. Kulinarne atrakcje czekają również na najmłodszych. Mistrzowie cukierni Grycan opowiedzą o walorach odżywczych i smakowych owoców oraz warzyw, a także poprowadzą warsztaty, podczas których dzieci będą mogły stworzyć własne kompozycje koktajli owocowych i babeczki.

Podczas imprezy nie zabraknie również quizów i zmagań sportowych z atrakcyjnymi nagrodami – do wygrania będą m.in. krokomierze, upominki od Delikatesów T&J, a także karnety, sportowe gadżety i indywidualne treningi personalne od Jatomi Fitness. Na zakończenie przygotowano wspólny pokaz zumby poprowadzony przez profesjonalnych instruktorów.

Impreza „Wróć do formy na wiosnę” odbędzie się w Pasażu Grunwaldzkim 21 marca (sobota) w godzinach od 11.00 do 17.00 na poziomie „0” przy scenie. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.pasazgrunwaldzki.pl.