POLITYKA PRYWATNOŚCI I COOKIES

Drogi Kliencie prosimy o zapoznanie się z zasadami naszej polityki prywatności!

  1. Żadne informacje zawarte na stronach internetowych Akcent Office, w szczególności ceny i dane techniczne nieruchomości oraz warunki sprzedaży nie są prawnie zobowiązujące ani nie stanowią oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa.
  2. Akcent Office na swoich stronach używa cookies i podobnych technologii. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Państwa przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze możecie Państwo zmienić te ustawienia.
  3. Serwis internetowy Akcent Office może zawierać łącza hipertekstowe do innych, niezależnych miejsc w Internecie. Akcent Office nie bierze na siebie żadnej odpowiedzialności ani nie daje gwarancji na dokładność, kompletność i autentyczność informacji zawartych na tych łączach oraz na zewnętrznych stronach internetowych. Użytkownik na własne ryzyko korzysta z takich łączy.
  4. Akcent Office nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wszelkiego rodzaju bezpośrednie, pośrednie, przypadkowe, wynikowe lub specjalne uszkodzenia, powstałe na skutek lub w jakikolwiek sposób związane z dostępem lub korzystaniem ze stron internetowych Akcent Office, włączając w to, lecz nie wyłącznie, wszelkiego rodzaju straty lub uszkodzenia spowodowane przez zainfekowanie komputera Użytkownika wirusem lub wynikające z oparcia się na zawartych na nim informacjach.
  5. Dane osobowe oraz wszelkie inne informacje podawane przez Klientów, przekazane do Akcent Office za pośrednictwem niniejszego serwisu, będą wykorzystywane przez Akcent Office wyłącznie na potrzeby świadczonych usług. Akcent Office zapewnia, że dołoży wszelkich starań, aby zagwarantować tajność zbierania, przesyłania i przechowywania danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Życzymy przyjemnego i bezpiecznego korzystania z serwisu – Kazimierz Grabkowski