Loteria z pulą nagród o wartości 80 000 zł startuje w Pasażu Grunwaldzkim!

 

„Nagrody za paragony” to już szósta edycja wielkiej loterii organizowanej przez Pasaż Grunwaldzki. Wszystkie paragony z zakupów w sklepach biorących udział w akcji od 3 marca do 1 kwietnia (prócz wyłączonych ustawowo) dają szansę na wygranie iPada mini lub bonów zakupowych. Łączna wartość nagród wynosi ponad 80 000 złotych!

 

Wielka loteria to już znak rozpoznawczy Pasażu Grunwaldzkiego. Akcja ciesząca się ogromnym zainteresowaniem klientów na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń organizowanych przez centrum. W szóstej edycji przewidziano rekordową wartość wszystkich nagród – 80 070 zł!

W loterii może wziąć udział każdy, kto w okresie od 3 marca do 1 kwietnia zrobi zakupy na dowolną kwotę w jednym ze sklepów oznaczonych naklejką akcji. Wystarczy zachować paragon fiskalny ze specjalnym kodem na odwrocie, a następnie zeskanować go w jednym z pięciu rabatomatów umieszczonych na terenie centrum. Urządzenia skanujące znajdują się przy multimedialnych tablicach informacyjnych. Każdy paragon, niezależnie od kwoty, daje szansę na wygraną. W puli nagród znajduje się 30 iPadów mini oraz bony o nominałach: 20, 50, 100 lub 200 zł. Na wszystkich uczestników loterii czekają też kupony rabatowe do wybranych sklepów, restauracji i punktów usługowych w Pasażu Grunwaldzkim.

Loteria „Nagrody za paragony” potrwa od 3 marca do 1 kwietnia. Szczegóły akcji oraz regulamin dostępne są na stronie www.pasazgrunwaldzki.pl.