Rehabilitacja po urazach

heniutek
Kontaktowanie:

Rehabilitacja po urazach

Post autor: heniutek » 01 cze 2019, 17:52

Jak to w życiu bywa - wypadki chodzą po ludziach. W związku z tym może ktoś z Was będzie miał pojęcie, ile trzeba czekać na takie świadczenia jak rehabilitacja Warszawa? Zastanawiam się nad tym, czy by czasem nie zdecydować się na rehabilitację opłacaną z własnych środków, bo podobno na nfz to się naprawdę bardzo długo czeka. Chce jak najszybciej wrócić do pełnej sprawności i daję sobie czas do końca roku.

Paula883
Kontaktowanie:

Re: Rehabilitacja po urazach

Post autor: Paula883 » 02 cze 2019, 12:44

Gdy interesuje Ciebie ten aspekt to doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie może być - rehabilitacja noworodków . Specyficzną zaletą jest dobra jakość i faktycznie atrakcyjna cena. Jest to również ogół kompetentnych i solidnych ludzi, którzy nie rozczarują. Osobiście się już o tym przekonałam.

stonoga
Kontaktowanie:

Post autor: stonoga » 19 sie 2019, 11:03

Na rehabilitację po urazach najlepsza jest fizjoterapia , ja skorzystałam z pomocy tego http://osteopatis.pl/ osteopaty i jestem bardzo zadowolona. Ostatnio terapia manualna cieszy się dużym uznaniem i powodzeniem więc uważam że warto spróbować

doetince
Kontaktowanie:

Post autor: doetince » 19 sie 2019, 12:10

W takich przypadkach warto udać się do psycholog białystok, aby pod względem psychicznym również uporać się z problemem.
Potrzebujesz rozmowy? Skontaktuj się ze specjalistą psycholog białystok. :)

Roaty58
Kontaktowanie:

Post autor: Roaty58 » 19 sie 2019, 15:29

Czy może być ona wykonana w domu?

__

kalendarze poznań

Awatar użytkownika
Sabbrina
Kontaktowanie:

Post autor: Sabbrina » 19 sie 2019, 17:49

Mnie również interesuje rehabilitacja wykonywana w domu.

anusia
Kontaktowanie:

Post autor: anusia » 20 sie 2019, 22:43

Po takich uraz najlepiej udać się na jakiś wypoczynek w malownicze miejsce :) Oczywiście koniecznie z zabiegami rehabilitacyjnymi. Ja po wypadku miałam straszne problemy z barkiem... I kiedyś znalazłam na https://wojnar.pl/zabiegi-rehabilitacyjne/ ofertę pięknej willi, w której... są dostępne także rehabilitacje! Wybrałam się tam i było naprawdę cudownie :) W końcu to Zakopane, idealne miejsce na wypoczynek ... Widoki były przepiękne i udało mi się wypocząć, a oprócz tego stosowałam terapię falą uderzeniową, która bardzo mi pomogła.

ragi27
Kontaktowanie:

Post autor: ragi27 » 19 wrz 2019, 12:01

Rehabilitacja po urazach to raczej poważna sprawa. DLatego nie należy bagatelizować tej sprawy i od razu udać się do profesjonalnej kliniki, gdzie zajmą się tobą kompleksowo. Regularność i dokładne ćwiczenia do podstawa zeby szybko wrócić do formy

Loworight
Kontaktowanie:

Post autor: Loworight » 24 wrz 2019, 13:50

Słuchajcie, jeśli szukacie dobrego i doświadczonego ortopedy, od siebie mogę wam polecić abyście udali się do tej kliniki https://ortopedycznaklinika.pl . Sam jakiś czas temu do niej chodziłem i moim zdaniem mają na prawde dobrych i doświadczonych lekarzy jak najbardziej godnych polecenia!

Loipeld
Kontaktowanie:

Post autor: Loipeld » 06 paź 2019, 22:36

Moim zdaniem jeśli pojawi sie jakis uraz, koniecznie tzreba udać się do dobrego ortopedy, który przepisze odpowiednią rehabilitację

ODPOWIEDZ