Pyszna pizza

pralinka
Kontaktowanie:

Pyszna pizza

Post autor: pralinka » 26 kwie 2019, 10:41

Mi dość długo zajeło , zanim trafilam na Party Pizza we Wrocławiu. Kiedyś przez przypadek zamówiłam pizze i teraz nie che jeść pizzy z innego miejsca. Nie żałują składników, mają pyszne grube ciasto. Pychota.

anusia
Kontaktowanie:

Re: Pyszna pizza

Post autor: anusia » 08 maja 2019, 22:27

A ja od dawna jestem wierna pizzy z Dominium :D Już od początku studiów chodziliśmy tam ze znajomymi na lunch. Mają naprawdę ogromy wybór jeśli chodzi o smaki i dodatki na pizzy :D No i bardzo przyciąga wszystkich zniżka czterdzieści procent dla uczniów i studentów. Muszę przyznać, że to naprawdę kusząca oferta :D My z kumplami zawsze chodzimy do https://www.pizzadominium.pl/lokale/warszawa-tarchomin , to ich lokal na Tarchominie w Warszawie. I to zdecydowanie idealnie miejsce dla pasjonatów włoskiej kuchni! Bardzo lubię u nich to, że zawsze mają świeżą pizzę, wypiekaną z ręcznie robionego ciasta. No a składniki są zawsze najwyższej jakości, a to się czuje :) Aktualnie moja ulubiona pizza to DELIZIOSA, odkryłam ją podczas ostatniej wizyty w Dominium! Bardzo zaciekawił mnie grillowany kurczak i sos BBQ na pizzy... I muszę Wam powiedzieć, że to wyśmienite połączenie! Pizza smakuje bardzo nietuzinkowo, ale moim skromnym zdaniem jest to majstersztyk :D No i tak sobie tu myślę o tej pizzy, że już zgłodniałam :lol:

denispark21
Kontaktowanie:

Post autor: denispark21 » 17 cze 2019, 15:27

Nic nie przebije pizzerii Etna w okolicy Jana Pawła :D

palina
Kontaktowanie:

Post autor: palina » 24 cze 2019, 12:34

Na pewno spróbuję, chociaż bez wątpienia dobrej pizzy u nas nie brakuje. Mnie osobiście fajną wydaje się menu, dostępne w http://frontiera.pl/ . Można tam bowiem znaleźć wiele smacznych propozycji, w atrakcyjnych cenach, a co więcej zamówienia można składać do późnych godzin wieczornych.

Janeek15
Kontaktowanie:

Post autor: Janeek15 » 24 cze 2019, 13:00

W sumie ja jakoś nie jestem wcale smakoszem pizzy.
___
domek z kominkiem do wynajęcia

ragi27
Kontaktowanie:

Post autor: ragi27 » 25 lip 2019, 15:56

podstawą do stworzenia smacznej pizzy jest dobry kucharz i równie dobry piec do pizzy. Piece do pizzy to nieodłączny element wyposażenia pizzeri i lokali gastronomicznych. Polecam ogrodowy piec do pizzy . Mąż kupił do naszej rodzinnej pizzerii i jesteśmy zadowoleni :)

olczatka
Kontaktowanie:

Post autor: olczatka » 31 lip 2019, 14:36

Ja akurat mogę polecić Wam świetny lokal jeżeli chodzi o Toruń. Sama odwiedzam ich bardzo często od ładnych paru lat. Mowa tutaj o restauracji Stare Metropolis - znajdziecie w ich ofercie naprawdę spory wybór jeśli chodzi o włoskie potrawy - w tym rewelacyjną pizzę ;) Z dokładnym menu możecie zapoznać się tutaj: https://staremetropolis.pl/ Zerknijcie sobie koniecznie!

Oskar641
Kontaktowanie:

Post autor: Oskar641 » 05 sie 2019, 7:38

Jestem zwolenianinem własna ręcznie robionej. Czas oczekiwania czasami jest bardzo podobny a trochę radości jest przy robieniu.
A jak mam już kupować to z tej sieciówki co ma Hut w nazwie.

seryn
Kontaktowanie:

Post autor: seryn » 28 sie 2019, 15:01

Hej, czy znacie jakąś dobrą pizzę na dowóz? Niestety ale za każdym razem trafiałem na jedzenie o kiepskiej jakości... :|
Czy warto inwestować w paleciaki elektryczne? Sprawdź to tu!

meden
Kontaktowanie:

Post autor: meden » 03 wrz 2019, 13:48

jeżeli chodzi o pizze to ja najbardziej lubię domową

ODPOWIEDZ