Impreza firmowa

chisses
Kontaktowanie:

Impreza firmowa

Post autor: chisses » 22 sie 2016, 12:07

Ostatnio w rozmowie znajomym, powiedział mi on wiele dobrego o imprezach firmowych firmy RWE, która we wrześniu zmienia nazwę na innogy. Ta firma właśnie z tej okazji organizuje teraz sporo takich imprez promujących. Również w innych miejscach miałem okazję usłyszeć dobre słowo na temat eventów tej firmy. Jeśli Wy sami też chcecie poczytać o tym więcej, to wejdźcie tutaj: http://cojestgrane24.wyborcza.pl/cjg24/ ... rects=true
Myślę, że może warto się tym zainteresować :)

Martix99
Kontaktowanie:

Re: Impreza firmowa

Post autor: Martix99 » 26 sie 2016, 12:33

Nie lubię imprez firmowych, zawsze mnie jakoś tak tłamszą. Za dużo ludzi, każdy udaje, że jest dla każdego miły... Nic specjalnego.

kamil.
Kontaktowanie:

Post autor: kamil. » 29 cze 2017, 15:16

A ja bardzo lubię imprezy firmowe. Zawsze jest sporo fajnych zabaw i dużo darmowego alkoholu :D. Ostatnio tak zabalowałem, że rano było bardzo kiepsko. Ostro się odwodniłem. Na szczęście miałem 2KC Restart pomógł mi się pozbierać. Przynajmniej nabrałem lepszego kolorytu skóry i nie byłem taki blady. Imprezy firmowe zawsze spoko ale z umiarem. Jak za darmo to jakoś łatwiej jest pić a potem się cierpi :D.

padolka
Kontaktowanie:

Post autor: padolka » 17 lip 2017, 13:05

Jeśli chodzi o takie imprezy firmowe to warto się zainteresować wrocławskim organizowaniem imprez z firmą x-action.pl Na prawdę profesjonalna firma która się zna na rzeczy. Na pewno nie będzie to zwykła nudna impreza firmowa :D

Samsungovy
Kontaktowanie:

Post autor: Samsungovy » 28 sie 2017, 11:21

U nas w firmie to żadna impreza nie może się obejść bez obowiązkowego pokazu sztucznych ogni :) Nasz Szefo zawsze tydzień przed imprezą składa ogromne zamówienie na http://www.jorge.com.pl/hurtownia-fajerwerkow , a potem bawimy się do białego rana i rozświetlamy naszymi fajerwerkami wszystkie okoliczne wsie :D

MISZAAA
Kontaktowanie:

Post autor: MISZAAA » 29 sie 2017, 14:26

Ja również nie za bardzo przepadam za tego typu imprezami...

Kasjan778
Kontaktowanie:

Post autor: Kasjan778 » 30 sie 2017, 17:56

Fajnie to wygląda ale teraz jest bardzo wielka konkurencja, nigdy nie wiadomo czy nie znajdzie się czegoś lepszego, w lepszej cenie i w lepszym punkcie :). Na pewno nie ma się co ograniczać do jednego miejsca bez uprzedniego sprawdzenia innych.

ryjowka
Kontaktowanie:

Post autor: ryjowka » 23 paź 2017, 9:29

Teraz pomysłów na takie imprezy integracyjne dla pracowników jest mnóstwo. Zobacz chociażby na tej stronie: http://trygon.pl/ znajdziesz kilkanaście propozycji na takie tematyczne imprezy. Wydaje mi się, że dużo fajniej zrobić taką imprezę z pomysłem niż zwykłą popijawę.

angela12
Kontaktowanie:

Post autor: angela12 » 07 lis 2017, 23:12

Podczas imprezy firmowej na pewno przydadzą się ekrany bezszwowe wynajem. Bardzo często prezentacje wyświetlane w trakcie przemówienia prezesa nie są zbyt dobrze widoczne, ale takie ekrany zapewniają bardzo dobrą jakość, więc powinny zlikwidować ten problem.

Deran
Kontaktowanie:

Post autor: Deran » 08 lis 2017, 6:15

Ja ostatnio byłem na takiej imprezie integracyjnej, która niestety nie była specjalnie udana, myślę, że trzeba się nad tym poważnie zastanowić, żeby organizator był ogarnięty.. Dużo tego, ale łatwo się nabrać na dobrą reklamę.

ODPOWIEDZ