Hurtownia opon

selena
Kontaktowanie:

Hurtownia opon

Post autor: selena » 25 lip 2019, 7:44

Witajcie. Jestem właścicielką dużej firmy, w której zatrudniamy także przedstawicieli. Po przeglądzie samochodów mechanik dał mi znać, że w niedalekiej przyszłości będziemy musieli wymienić opony. Oczywiście zależy mi na tym, żeby opony do samochodów osobowych były bardzo dobrej jakości. Jakie byście polecili i gdzie mogę je dostać w hurtowych ilościach i oczywiście hurtowych cenach? Znalazłam ciekawą stronę platformaopon.pl mają oferty różnych sprzedawców. Ktoś z was kupował opony przez internet?

sawka56
Kontaktowanie:

Re: Hurtownia opon

Post autor: sawka56 » 13 wrz 2019, 23:13

Jeśli ktoś przymierza się do zakupu opon to teraz jest dobry moment na zakup opon - letnich. Sklepy chcą pozbyć się zapasów zanim na dobre zacznie się sezon zimowy. W dobrej cenie z dostawą online można nabyć opony letnie takie jak https://www.oponyprofi.pl/opona/firesto ... 17461.html taka opona może spokojnie przeleżeć przez zimę w garażu. Wiosną ceny będą trochę mniej atrakcyjne.

Peksio87
Kontaktowanie:

Post autor: Peksio87 » 18 wrz 2019, 15:10

Ciekawostka - czy ktoś wiedział, że żywice są jedną ze składników podczas produkcji opon :geek: ?

caffe
Kontaktowanie:

Post autor: caffe » 03 paź 2019, 14:28

E, no taka hurtownia opon to mi nie jest potrzebna, bo ja tylko cztery 16-stki potrzebuję i to jeszcze o niskim profilu. Myślałem, żeby z Ceneo https://www.ceneo.pl/Opony_zimowe/Srednica:16.htm ściągnąć, ale nie do końca jestem pewien. Może lepiej przepłacić u mechanika bezpośrednio i nie płacić za założenie? Co radzicie?

Awatar użytkownika
fahey.raina
Kontaktowanie:

Post autor: fahey.raina » 03 paź 2019, 15:51

Ciekawe kiedy w tym roku zima zaskoczy kierowców :)

Awatar użytkownika
gaylord.idella
Kontaktowanie:

Post autor: gaylord.idella » 03 paź 2019, 18:09

Mnie również to ciekawi. I w końcu chyba zmienię opony i wyjadę samochodem z garażu.

ODPOWIEDZ