nieprzyjemny zapach z pochwy

padolka
Kontaktowanie:

nieprzyjemny zapach z pochwy

Post autor: padolka » 24 maja 2019, 0:05

hej, od niedawna mam jakis strasznie niefajny zapach z pochwy... co to moze byc? Powinnam sie zglosic z tym do lekarza? Wprawdzie zarejestrowalam juz wizyte u ginekologa, ale termin dopiero za miesiac..

jamajka
Kontaktowanie:

Re: nieprzyjemny zapach z pochwy

Post autor: jamajka » 03 cze 2019, 9:37

Wiesz powodów może być naprawdę dużo. Poczytaj o tym co może powodować taki zapach https://tantumrosa.pl/przykry-zapach-z- ... acy-objaw/ Ale moim zdaniem tak czy siak przydałaby się wizyta u lekarza dla pewności zwłaszcza że to może być jakaś infekcja z tego co czytałam

wariatdrogowy
Kontaktowanie:

Post autor: wariatdrogowy » 23 cze 2019, 21:37

nieprzyjemny zapach to infekcja ! do lekarza czym predzej. moze prywatnie? a jesli nie to kup sobie w aptece zel dopochwowy papilocare, on jest najlepszy na rozne infekcje, a lekarz niech zrobi ci cytologie by upewnic sie ze to np nie wirus HPV

Mocarka
Kontaktowanie:

Post autor: Mocarka » 31 lip 2019, 10:34

Ja też uważam, że prawdopodobnie jest to jakaś infekcja pochwy leczenie tak naprawdę możesz zacząć sama w domu, zanim jeszcze wybierzesz się do ginekologa. Warto zastosować jakiś środek przeciwbakteryjny i przeciwgrzybiczy, powinno pomóc :)

mieszkanka100
Kontaktowanie:

Post autor: mieszkanka100 » 29 sie 2019, 14:10

A czy przy nieprzyjemnym zapachu występuje również pieczenie okolic pochwy? jezeli tak to polecam Ci sie zapoznać z stroną jaką jest https://zagojeni.pl/otarcia-skaleczenia ... to-sposob/ Znajdziesz tutaj bardzo dużo interesujących porad na to jak radzić sobie z takimi dolegliwościami. Warto wypróbować niektóre z nich a nóz uda Ci się pozbyc schorzenia.

Michal377
Kontaktowanie:

Post autor: Michal377 » 11 wrz 2019, 9:45

A czy leczenie infekcji intymnych podczas okresu jest skuteczne? Czy raczej nie ma sensu leczyć się podczas okresu, bo to nic kompletnie nie da? Jakie jest Wasze zdanie w tym temacie? Mam nadzieje, że będziecie tak mili i wypowiecie się tutaj.

Bartek433
Kontaktowanie:

Post autor: Bartek433 » 11 wrz 2019, 10:50

Właśnie leczenie infekcji intymnych podczas okresu może wydawać się, że nie jest skuteczne natomiast jest bardzo skuteczne, ponieważ leki trzeba przyjmować regularnie, nie zależnie od tego czy mamy okres czy też nie.

ODPOWIEDZ