Ciągłość leczenia

beatrycze
Kontaktowanie:

Ciągłość leczenia

Post autor: beatrycze » 06 maja 2019, 20:05

Mam problemy zdrowotne, muszę na stałe zażywać Anafranil - lek zapisany przez neurologa, dostępny tylko na receptę.
Zamierzamy z mężem wyjechać na cztery miesiące, orientujecie się, czy inny lekarz może wypisać receptę na ten lek? Chodzi mi o zachowanie ciągłości leczenia. W grę wchodzą również wizyty prywatne.

ddothrakki
Kontaktowanie:

Re: Ciągłość leczenia

Post autor: ddothrakki » 16 cze 2019, 10:29

Polecam wam z całego serca stronę lekarze bez kolejki, na której znajdziecie w mig interesującego was lekarza, a co ciekawe możecie zarezerwować wizytę online bez kolejki. Przeze mnie ostatnio poszukiwany był lekarz diabetolog kraków i przyznam wam szczerze, że dzięki lekarze bez kolejki znalazłem go w mgnieniu oka, naprawdę się opłaca. Polecam sprawdzić!

Gaba
Kontaktowanie:

Post autor: Gaba » 18 lip 2019, 23:49

Wysokiej klasy specjaliści jeśli chodzi o diabetologów pracują również w Scanmed https://scanmed.pl/specjalizacje/diabetologia . Tego rodzaju lekarzy znajdziecie w ośmiu placówkach w Polsce. Bardzo fachowo podchodzą do pacjentów i ich problemów.

gapsa
Kontaktowanie:

Post autor: gapsa » 19 lip 2019, 9:26

Jasne, że tak. Podejrzewam, że już teraz raczej nie musisz biegać co miesiąc do lekarza po nową receptę tylko dostajesz więcej leków. Przedstaw sytuację i powiedz, że stawisz się na wizycie od razu po powrocie.
Jakie są opinie inwestorów o fotowoltaice?
Sprawdź tutaj!

ODPOWIEDZ