Seks z przypadkowymi ludźmi

afroalty
Kontaktowanie:

Seks z przypadkowymi ludźmi

Post autor: afroalty » 02 maja 2019, 14:55

Zdarzyło się wam kiedyś pójść do łóżka z nowo poznaną osobą? Mi takie coś przydarzyło się kilka dni temu. Były to całkowicie nowe doznania, o których cały czas myślę. Poznaliśmy się w barze i jakoś tak się potoczyło, że oboje mieliśmy dużą ochotę. Jestem ciekawy czy tylko mnie to tak intryguje, czy może inni też lubią się czasem zapomnieć i pójść do łóżka z kimś kogo nie znają?

(Jestem oczywiście samotny, więc nie chodzi mi tutaj o żadną zdradę itp.)

elere
Kontaktowanie:

Re: Seks z przypadkowymi ludźmi

Post autor: elere » 10 maja 2019, 11:42

Zdarzyło mi się i to nie raz. Jednak ja nie poznaję nowych osób w barze, a raczej poprzez portale randkowe. Tam znacznie łatwiej jest się dopasować i znaleźć interesujące nas osoby.

afroalty
Kontaktowanie:

Post autor: afroalty » 16 maja 2019, 13:02

Mi się zawsze wydawało, że łatwiej będzie w barze, gdzie już kobiety są podpite i znacznie łatwiej jest je wyciągnąć do łóżka. Z tego co patrzyłem na necie, to wszystkie oferty są płatne.

elere
Kontaktowanie:

Post autor: elere » 21 maja 2019, 17:50

Takie wyrywanie lasek w klubie jest jednak trochę nie w porządku według mnie. Raczej kobieta nie będzie zadowolona jak się dowie, że po pijaku poszła się kochać z jakimś facetem, którego nie zna. Warto zadbać o to, by obie strony chciały tego samego i były w pełni świadome. Na internecie wcale nie jest tak trudno kogoś znaleźć, nie przesadzaj, są strony, które oferują właśnie takie spotkania.

afroalty
Kontaktowanie:

Post autor: afroalty » 25 maja 2019, 10:00

Wszystkie anonse erotyczne na jakie trafiłem śmierdzą strasznie oszustwem. Skoro tak łatwo jest niby znaleźć prawdziwe sex ogłoszenia kobiet, to może ktoś z was poda jakąś fajną i przydatną stronkę, na której je znajdę?

elere
Kontaktowanie:

Post autor: elere » 26 maja 2019, 13:45

Sprawdzałeś już portal dla singli https://www.datezone.com/? Sam z niego korzystam i mimo iż mieszkam w małym mieście niedaleko Wrocławia, to znalazłem nie jedne anonse erotyczne od kobiet w pobliżu. No i jest on z całą pewnością sprawdzony, bo sam się przez niego umawiam i jeszcze nie natknąłem się na żadne oszustwo.

sawka56
Kontaktowanie:

Post autor: sawka56 » 11 wrz 2019, 22:24

Sex w przypadkowymi ludźmi chyba nie jest bardzo bezpieczny, jeśli ktoś szuka urozmaicenia i czegoś nowego powinien lepiej zainteresować się opowiadaniami erotycznymi. https://xstory.pl  to również element który pozwoli na odmianę i przeniesie czytelnika w zupełnie inny świat. Może być to traktowane jako wstęp do zmian w życiu erotycznym.

ODPOWIEDZ