Najlepsze dzielnice we Wrocławiu

kitti32
Kontaktowanie:

Najlepsze dzielnice we Wrocławiu

Post autor: kitti32 » 29 kwie 2019, 16:16

Siemanko, jakie dzielnice we Wrocławiu są według Was najbardziej przyjazne? Znalazłam ofertę mieszkaniową na https://vantage-sa.pl i się zastanawiam. Deweloper oferuje ciekawe, nowoczesne mieszkania np. w Popowicach. Co sądzicie?

Olivvia2
Kontaktowanie:

Re: Najlepsze dzielnice we Wrocławiu

Post autor: Olivvia2 » 20 maja 2019, 11:34

Jest całkiem kilka fajnych miejsc na zamieszkanie we Wrocławiu. Generalnie to miasto jest świetnym miejscem na życie, przynajmniej ja tak sądze. Jak już czegoś szukać to raczej z daleka od centrum, przynajmniej ja tak uważam. Warto tu przejrzeć sobie ofertę od portalu ogłoszeniowego Obido. Znajdziecie tu nowe mieszkania Wrocław od różnych deweloperów w różnych miejscach. Na pewno będzie to bardzo pomocne przy poszukiwaniach. Tak samo ich profesjonalne prezentacje, często o wiele bardziej bogate niż u samych deweloperów :)

Motylek890
Kontaktowanie:

Re: Najlepsze dzielnice we Wrocławiu

Post autor: Motylek890 » 19 lip 2019, 21:21

A mnie się spodobały Domy szeregowe we Wrocławiu - Kiełczów inwestycje mieszkaniowe na stronie malewilczyce.pl. Widzieliście już ich inwestycje? Jak nie, to koniecznie sprawdźcie. Tym bardziej, że was interesuje mieszkanie gdzieś w dzielnicy Wrocławia. Jestem przekonana, że ich propozycje wam się spodobają.

ODPOWIEDZ