Trądzik

tusiaq
Kontaktowanie:

Re: Trądzik

Post autor: tusiaq » 10 mar 2019, 19:29

Wiem, że pewnie już wiele próbowaliście, ale ja ostatnio sama się zdziwiłam jak użyłam maseczki odżywczej z olejem z granatu i amarantusem od Bielendy z serii Botanic Formula. Łagodzi zaczerwienienia, odzywia skórę, eliminuje trądzik i to nie opis z pudełka a realne działanie ;).

wrocvli
Kontaktowanie:

Post autor: wrocvli » 09 kwie 2019, 14:20

Jak tylko możemy sobie pomóc kosmetykami to na pewno warto spróbować zwalczyć trądzik. Na co dzień na pewno trzeba oczyszczać twarz. Mi sprawdza się rześki tonik lawenda Hildegard Braukmann. Wypróbowałam, że zbiera sebum i zostawia skórę odświeżoną.

Awatar użytkownika
Pergola
Kontaktowanie:

Post autor: Pergola » 09 kwie 2019, 18:21

Mam nadzieje, że nie bagatelizujesz tego problemu i udałaś się do dermatologa? Nieleczony trądzik powoduje blizny.

elere
Kontaktowanie:

Post autor: elere » 15 maja 2019, 21:13

Trądzik jest okrutny, wiele osób z nim walczy, jednak ja postanowiłam zgłosić się z tym do kliniki http://medycyna-estetyczna-lodz.pl/ i nie żałuję, pomogli mi się go pozbyć i nie ma ich oznak

gilti
Kontaktowanie:

Post autor: gilti » 30 cze 2019, 15:19

Długo zastanawiałam się nad tym, czy warto w ogóle iść na tego typu zabieg, jednak trochę poczytałam na ten temat i przy pomocy strony https://klinikiurody.com.pl/ okazało się, że w moim mieście wykonywane są tego typu zabiegi w całkiem dobrej cenie.

Mocarka
Kontaktowanie:

Post autor: Mocarka » 24 lip 2019, 13:37

Moim zdaniem zamiast radzić sobie z trądzikiem na własną rękę, najlepiej byłoby się chyba wybrać do jakiegoś dobrego specjalisty zajmującego się leczeniem takich dolegliwości. W Centrum Medycznym Danea na ulicy Jaworzańskiej 40 w Bielsku-Białej przyjmuje bardzo dobry specjalista dermatolog, który na pewno Wam pomoże. Na wizytę nie będziecie musieli długo tam czekać, a umówić możecie się na nią nawet przez telefon ;)

ODPOWIEDZ