Wyjazdy wakacyjne?

stonoga
Kontaktowanie:

Re: Wyjazdy wakacyjne?

Post autor: stonoga » 22 lip 2019, 13:37

Fajna sprawa taki spływ ale mi już nie zostało prawie nic urlopu, na te kilka ostatnich dnia jadę do Wrocławia, noclegi mam w apartamentach kingsapartment.pl bo są tańsze i słyszałam też że o wiele wygodniejsze niż pokoje hotelowe

Awatar użytkownika
Olifka
Kontaktowanie:

Post autor: Olifka » 23 lip 2019, 12:17

Fajnym pomysłem są wycieczki na kilka dni w lato. W sierpniu jadę na pewno do Krynicy Zdrój. Spędziłam tam całe dzieciństwo, a teraz okolicę chcę pokazać własnym dzieciom. Hotel już znalazłam, noclegi zabukowane :)

koval88
Kontaktowanie:

Post autor: koval88 » 23 lip 2019, 14:12

Czarnobyl to teraz bardzo modny kierunek. Taka krótka wycieczka, jaka ma w ofercie Wytwórnia Wypraw to ciekawy pomysł na weekend sierpniowy. Do tego po drodze można zobaczyć Wilno i Kijów, które są warte odwiedzenia.

Przemusiek3513
Kontaktowanie:

Post autor: Przemusiek3513 » 23 lip 2019, 14:24

Ja czekam na mój tegoroczny wyjazd na Maltę.

joners
Kontaktowanie:

Post autor: joners » 23 lip 2019, 15:42

taki wyjazd wakacyjny to super sprawa jak dla mnie

dorem
Kontaktowanie:

Post autor: dorem » 23 lip 2019, 16:40

ja w tym roku planuję odwiedzić Zakopane :)

anusia
Kontaktowanie:

Post autor: anusia » 24 lip 2019, 21:45

Moje dzieci w tym roku bardzo chciały jechać na jakiś obóz. Przyznam jednak szczerze, że podchodziłam do tego sceptycznie... Na obozie, na którym były dzieci mojej przyjaciółki, nie działo się nic ciekawego :/ Dzieci tylko ciągle siedziały na basenie przy ośrodku i latały po swoich pokojach, nuda i zero zwiedzania! Dlatego na początku nie podobał mi się ten pomysł. Natomiast mąż zasugerował, że może by poszukać jakiegoś obozu językowego dla naszych synów. I to był strzał w dziesiątkę! Na https://www.atas.pl/pl/oboz-jezykowy/46 ... -na-malcie znalazłam ofertę obozu językowego na Malcie. Pomysł ten od razu spodobał się moim chłopakom, bo w końcu Malta to świetny, wakacyjny kierunek! :) Poczytałam trochę o tym obozie i bardzo mi się spodobały warunki. Dzieciaki uczą się przez zabawę, zwiedzanie i jest czas zarówno na naukę jak i zabawę. A właśnie o to moim zdaniem chodzi w takich obozach - żeby były zarówno uczące jak i pozwalające dzieciom na integrację.

Sansa
Kontaktowanie:

Post autor: Sansa » 25 lip 2019, 0:00

Ja jednak bardzo lubię polskie morze, chociaż wyjazdy za granic ę również są świetne :)

penks
Kontaktowanie:

Post autor: penks » 25 lip 2019, 12:46

Wybierając się na wakacje koniecznie przemyśl sobie temat odpowiedniego ubezpieczenia. Najlepiej posprawdzaj sobie różne miejsca zanim zdecydujesz się na coś konkretnego. Pamiętaj jednak o tym, że nie zawsze warto sugerować się ceną. Czasami lepiej zapłacić więcej, ale mieć pewność, że w razie jakiegoś wypadku jest się objętym kompleksową ochroną ubezpieczeniową. Z miejsc, z których sam korzystam możesz zerknąć każe tutaj https://www.fuko.pl/ubezpieczenia/zagra ... uskie.html . Link dotyczy miejsca oraz rzeczy, które mnie interesowały, jednak na stronie znajdziesz sporo możliwości ubezpieczeń. Zerknij w wolnej chwili to się przekonasz.

tolus
Kontaktowanie:

Post autor: tolus » 26 lip 2019, 15:06

Hej a co sądzicie o aktywnym spędzaniu wakacji? Pytam, bo ostatnio pomyślałem o jakimś wypadzie nad wodę żeby popływać sobie na desce. Nawet na https://gokajak.com/odziez-neoprenowa-41 kupiłem już piankę do wody. Powiedzicie mi czy lubicie coś takiego ?

ODPOWIEDZ