Wózek dla dziecka

Wojteqq
Kontaktowanie:

Wózek dla dziecka

Post autor: Wojteqq » 04 lip 2018, 12:13

Hej, od pewnego czasu z małżonką szukamy wózka dla dziecka z gondolą. Czy macie jakieś sprawdzone firmy, które oferują takie produkty? Ostatnio znalazłem na stronie paradisebaby http://paradisebaby.pl/catalog/cat/wozk ... fotelikiem takie wózki i mają tam naprawdę szeroki wybór modeli. Może ktoś z was kupował wózki u tego producenta? Jeśli ktoś zna jeszcze jakieś inne sprawdzone firmy, to może się nimi podzielić, byłbym bardzo wdzięczny.

kafar
Kontaktowanie:

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: kafar » 30 lip 2018, 15:42

Z tego co wiem najlepiej kupić wózek od x-landera bo oni mają mnóstwo modeli wózków i do tego w modnych kolorach z różnymi fajnymi i przydatnymi bajerami jak np diody led w podnóżku

Byrdi38
Kontaktowanie:

Post autor: Byrdi38 » 31 lip 2018, 7:56

Ja mam model z firmy Anex, który sprawdza się bardzo dobrze.

____

wędkarstwo karpiowe

Kołomyjka
Kontaktowanie:

Post autor: Kołomyjka » 31 lip 2018, 9:24

A myślicie, że dziecku trzeba kupić dwa wózki - tradycyjny i tzw. spacerówkę - czy są jakieś produkty, które łączą w sobie te dwie funkcje?

Marienna2
Kontaktowanie:

Post autor: Marienna2 » 10 sie 2018, 14:01

Najlepiej postawić na uniwersalne, wielofunkcyjne wózki dziecięce. Jest ich spory wybór w necie na pewno traficie na takie jeżeli wpiszecie co was interesuje w wujku Google :D Możesz też sprawdzić od razu ofertę sklepu Nodik na takie rzeczy dla dzieci. Mają też jak dla mnie najlepsze wózki 3w1. Za jednym, wcale nie takim drogim zakupem dostajecie spacerówkę, gondolę, nosidełko oraz fotelik samochodowy. Gwarantuje że przy dziecku każda z tych rzeczy wam się przyda :D

Awatar użytkownika
kpiuk99
Kontaktowanie:

Post autor: kpiuk99 » 12 sie 2018, 16:04

Wielkie dzięki za interesujące porady w tym temacie. Sądzę, że z całą pewnością przyda mi się to.
I chociaż się przed tym broniłam, to jakoś tam pewnie chciałam, żeby zajrzał do mnie do środka i zobaczył to, o czym bałam się mu powiedzieć.

estera
Kontaktowanie:

Post autor: estera » 27 sie 2018, 18:44

jeśli chodzi o dobry wózek 3w1 to polecam optimo z Easy Go. Używamy go od jakiś 3 miesięcy i uważam, że jego to zakup to strzał w 10 :) Stabilny stelaż, porządny materiał. Wózek prowadzi się komfortowo, nie ma problemów z podbijaniem pod wższe krawężniki. Idealny zaróqwno do miasta jak i na wieś ( wtedy warto dokupić komplet kół pompowanych ). Jak dla mnie rewelacyjny a do tego niedrogi.

RomanMichal
Kontaktowanie:

Post autor: RomanMichal » 27 sie 2018, 19:30

NIestety kompletnie się na tym nie znam :P

nadian
Kontaktowanie:

Post autor: nadian » 31 sie 2018, 7:32

Kołomyjka pisze:
31 lip 2018, 9:24
A myślicie, że dziecku trzeba kupić dwa wózki - tradycyjny i tzw. spacerówkę - czy są jakieś produkty, które łączą w sobie te dwie funkcje?
Oczywiście że są wielofunkcyjne wózki, nawet x-lander mam kilka modeli takich wózków, ale ma też oddzielne spacerówki, idealną na wyjazdy x-fly na przykład, tą mamy zamiar sobie dokupić bo żona wypatrzyła na instagramie i się w niej zakochała

IzaKruk2
Kontaktowanie:

Post autor: IzaKruk2 » 31 sie 2018, 14:29

Ja na szczęście miałam wózek po siostry dzieciach, więc nie musiałam szukać ;) A sprawdzałeś po prostu stacjonarnie (funkcje, wygląd, cena?). Ja mam za to problem ze znalezieniem specjalnych bucików dla dzieci, bo właśnie lokalnie nic nie mają. Znalazłam online - profilaktyczne obuwie dla dzieci i rozważam zakup, choć nie mam pojęcia pod jakim kątem dokonać wyboru. Ktoś może się orientuje?

ODPOWIEDZ