Gdzie pojechać na wakacje

Kazikdobry
Kontaktowanie:

Re: Gdzie pojechać na wakacje

Post autor: Kazikdobry » 04 lut 2019, 15:13

Na wakacje polecam wycieczkę na Sardynie, przepiękne plaże, malownicze krajobrazy i można znaleźć naprawdę fajne oferty ja polecam sprawdzić stronę https://wakacjenasardynii.pl każdy znajdzie opcje dla siebie.

patricia22
Kontaktowanie:

Post autor: patricia22 » 11 lut 2019, 9:17

Ja serdecznie polecam wybrać się na wakacje przyczepą kempingową :D Niezapomniana przygoda czy to z rodziną czy znajomymi. Najlepiej skorzystać z oferty wypożyczalni przyczep kempingowych http://www.przyczepaprzezswiat.pl/ w Warszawie ;)

Awatar użytkownika
Hitman8000
Kontaktowanie:

Post autor: Hitman8000 » 11 lut 2019, 13:21

Jak dla mnie to najlepsza jest po prostu Grecja. Taka jest moja opinia po prostu.

MarcinW
Kontaktowanie:

Post autor: MarcinW » 15 lut 2019, 10:21

Najważniejsze żeby wybrać to co się lubi najbardziej. Jeśli lubisz leniuchować na plaży czy zwiedzać ciekawe zabytki to wyjazd do Grecji jak najbardziej będzie odpowiedni. Dla fanów aktywnego wypoczynku lepszym rozwiązaniem są np wyprawy w góry. Jeśli interesują Was takie wyjazdy to zerknijcie na ofertę biura Exploruj. Oni zajmują się organizowaniem wyjazdów w najciekawsze górskie rejony świata. To bardzo doświadczona ekipa dzięki czemu można z nimi jechać bezpiecznie. W ofercie mają wyprawy o różnym stopniu trudności więc każdy może tu wybrać coś dla siebie.

sajmon86
Kontaktowanie:

Post autor: sajmon86 » 25 mar 2019, 21:05

Ja mam przeczucie że w tym roku dobrze będzie wyjechać na mazury, tak naprawdę sam nie byłem tam nigdy. Dlatego czas najwyższy, na pewno będę chciał poczuć trochę wiatr we włosach i spoglądać w białe żagle które szaleją na wietrze. https://www.sailor.pl/pl/czartery-jachtow-na-mazurach znalazłem ciekawie wyglądającą wypożyczalnię jachtów. Pytanie czy ktoś korzystał i może polecić, to tak prawie jak z wypożyczalnią aut - opinie są bardzo ważne.

Loworight
Kontaktowanie:

Post autor: Loworight » 26 mar 2019, 12:45

Wakacje za granica to rzeczywiście świetny pomysł, ale warto jest także przygotować na taki wyjazd odpowiednią ilość gotówki w wybranej walucie. Na szczęście dzięki https://www.igoriacard.com/ nie trzeba już wymieniać pieniędzy w kantorach. Wystarczy zasilić kartę wielowalutową na przykład poprzez BLIK i bez problemu można nią płacić nawet w 150 obcych walutach

sajewicz88
Kontaktowanie:

Post autor: sajewicz88 » 26 mar 2019, 13:14

Moim zdaniem wakacje powinno się spędzać w miejscu które relaksuje. Ja uwielbiam morze, i jakieś dobre hotele, gdzie mają swój basen, gdzie jest bardzo dobra kuchnia i przede wszystkim jakieś animacje dla dzieci.

dzon
Kontaktowanie:

Post autor: dzon » 26 mar 2019, 13:59

Moze gdzies zagranice?

Awatar użytkownika
AdamMach2
Kontaktowanie:

Post autor: AdamMach2 » 28 mar 2019, 11:41

Ja polecam góry
Zostawiam namiar na portal gdzie można zarezerwować super miejsca noclegowe w dobrej cenie - Beskidy apartamenty do wynajęcia
Będziecie zadowoleni - piękne widoki i przytulne warunki w każdym z pokoi
Trzeba być widocznym dla wszystkich. To najlepszy sposób, żeby zostać niewidzialnym.

pola16
Kontaktowanie:

Post autor: pola16 » 28 mar 2019, 12:30

Wyspy Kanaryjskie. Malediwy. Takiej miejsca, gdzie słońce cały czas świeci, a o chmurach nikt nie słyszał. Takie miejsce, gdzie woda nie jest niebieska, a błękitna. Gdzie piasek jest złoty. Palmy, hamaki i relaks.

ODPOWIEDZ