Zioła na raka - prawda czy mit?

RobertRa
Kontaktowanie:

Re: Zioła na raka - prawda czy mit?

Post autor: RobertRa » 01 lut 2019, 10:17

Wydaje mi się, że jest to niestety mit...

jolka5
Kontaktowanie:

Post autor: jolka5 » 11 mar 2019, 21:55

Ale co? Że działa czy że nasiona konopi można legalnie zakupić? Jeśli chodzi o zakup to tutaj https://sionka.pl można się wszystkiego dowiedzieć. Wybór jest spory, więc z powodzeniem każdy znajdzie tam to, czego szuka. Jest tam też informacje o legalności działania sklepu. W Polsce nie jest zabronione kupowanie, sprzedawanie czy w ogóle posiadanie nasion konopi. Nie ma się więc o co martwić.

fachura
Kontaktowanie:

Post autor: fachura » 26 mar 2019, 8:59

Może poczytaj portal naturalnie o zdrowiu, nie wiem czy istnieją zioła na raka ale wiem że jest specjalna dieta na tej stronie naturalnieozdrowiu.pl dla osób które zmagają się z chorobą nowotworową, uważam że warto z niej skorzystać bo zdrowe odżywianie to bardzo ważna sprawa nie tylko wtedy kiedy chorujemy

Wioletta75
Kontaktowanie:

Post autor: Wioletta75 » 28 mar 2019, 0:31

Nigdy nie byłam za pseudo lecznictwem, w tej kwestii raczej ufam lekarzom. Co nie oznacza że wobec tego nie powinniśmy się zdrowo odżywiać, przeciwnie, trzeba zapobiegać! A jeśli samemu nie ma się czasu przyrządzić zdrowego posiłku to zawsze można się wspomóc cateringiem, wyczytałam w internecie że firma http://dietly.pl/ oferuje na prawdę zdrowe podejście do tego co i jak to robią

BratKarol
Kontaktowanie:

Post autor: BratKarol » 09 kwie 2019, 10:55

Wiele razy czytałem na amerykańskich forach o pozytywnych efektach marihuany i cannabidiolu na komórki rakowe. Gdy mieszkałem w Belgi gdy dokuczał mi ból pleców oleje cbd były jedynym rozwiązaniem na złagodzenie bólu - żadne apapy nie pomagały. Także niech już ten rząd wprowadzi to i faktycznie dla potrzebujących ta medyczna niech bedzie 100% legalna reszta i tak sobie poradzi.

peksz
Kontaktowanie:

Post autor: peksz » 20 maja 2019, 17:41

Wszystko jest możliwe. Jednak wg mnie bardzo dużo robi również psychika. Jeśli się załamiesz, może mieć to negatywne skutki, jeśli będziesz myślała pozytywnie- może Cię to uzdrowić.

AndrzejK
Kontaktowanie:

Post autor: AndrzejK » 20 maja 2019, 19:06

Może i nie usuną nowotworu, ale na pewno nam nie zaszkodzą

Korokowski35
Kontaktowanie:

Post autor: Korokowski35 » 20 maja 2019, 19:10

Wydaje mi się, że to jest mit. Znaczy może jakoś pomagają się leczyć, ale na pewno samymi ziołami się nie wyleczymy. Próbować zawsze warto!

Gaba
Kontaktowanie:

Post autor: Gaba » 18 lip 2019, 23:33

W tego rodzaju chorobach zdecydowanie lepiej polegać najpierw na jak najlepszej diagnostyce https://www.affidea.pl/ , a potem doborze najlepszego w konkretnej sytuacji leczenia. Takie miejsca jak to są świetnie przygotowane jeśli chodzi o diagnostykę czy radioterapię. A najlepiej to być zdrowym, wiadomo.

lionel
Kontaktowanie:

Post autor: lionel » 29 lip 2019, 18:50

Nie wiem czy to jest mit czy to jest prawda. Jedno jest pewne, zioła i herbatki są zdrowe. Nie musisz szukać wszystkiego stacjonarnie. Możesz zerknąć na https://www.herbavis.eu/ tutaj mają ogromny wybór, jestem przekonana, że z któregoś produktu będziesz zadowolona :)

ODPOWIEDZ