Zioła na raka - prawda czy mit?

martynawisniewska82
Kontaktowanie:

Zioła na raka - prawda czy mit?

Post autor: martynawisniewska82 » 23 lut 2018, 10:00

Witam serdecznie forumowiczów,

niestety od jakiegoś czasu nasi dobrzy znajomi cierpią na przewlekły nowotwór, szczegółów niestety nie mogę zdradzić. Chciałbym się dowiedzieć czy wilcza kora faktycznie moga mieć pozytywny wpływ na kuracje nowotworowe. Czy zna ktoś tą firmę i może o niej coś powiedzieć dobrego? Patrząc na ich rekomendacje i certyfikaty mam na prawdę duże nadzieje co do nich. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc, szukamy wszelkich sprawdzonych niekonwencjonalnych metod. Z góry dziękuję za wasze rady i sugestie

padolka
Kontaktowanie:

Re: Zioła na raka - prawda czy mit?

Post autor: padolka » 17 mar 2018, 15:25

Nie wiem.. Jakos nie moge uwierzyc w to, ze sa jakies magiczne ziola, ktore moga uratowac czlowieka przed rakiem. Moj tata prawie dwa lata meczyl sie z wszelkiego rodzajami chemiami.. To byla tragedia. Wprawdzie wreszcie udalo mu sie pokonac ta chorobe, ale bylo to naprawde ciezkie, wrocil ze szpitala mega wymeczony i slaby, a do tego z calkowicie zniszczonym ukladem pokarmowym. Udalo nam sie go wyciagnac z tego problemu z pomoca srodku intesta, ktory wspomagal odbudowe blony sluzowej jelit.

sylwia88
Kontaktowanie:

Post autor: sylwia88 » 20 maja 2018, 9:33

Ja osobiście uważam, że najlepiej jest stosować się do zaleceń lekarza. Leczenie na własną rękę nie zawsze jest odpowiednie i skuteczne, często też może być niebezpieczne. Mnie ostatnimi czasy bardzo interesuje nowotwór odbytnicy, który zdarza się coraz częściej. Można przeczytać o nim tutaj http://odbytnica.pl/nowotwor-odbytnicy- ... obieganie/ . Bardzo ciekawy oraz wyczerpujący i pełen wiedzy artykuł. Dowiecie się jak leczyć, ale również co najważniejsze – jak zapobiegać nowotworowi odbytnicy.

meri483
Kontaktowanie:

Post autor: meri483 » 14 cze 2018, 4:02

W leczeniu nowotworu bardzo ważny jest podobno też Olej konopny https://konopteka.pl/kategoria/olej-z-konopi dzięki któremu dostarczamy do organizmu wielu zbędnych składników.

anusia
Kontaktowanie:

Post autor: anusia » 24 cze 2018, 22:15

Moim zdaniem mit, ponieważ zioła nigdy mi nie pomogły. Po chemioterapii zawsze czułam się bardzo osłabiona i nie widziałam jak sobie z tym poradzić :roll: Lekarz zalecił mi spróbować stosowania https://eapteka.pl/nutridrink-protein-s ... -100003897 właśnie w celu wzmocnienia organizmu po chemioterapii. I faktycznie czuję po nim troszkę więcej siły niż zawsze. I to w sumie jedyna rzecz, która w jakimś stopniu pomaga uporać mi się z przykrymi dolegliwościami raka.

Victim
Kontaktowanie:

Post autor: Victim » 14 lip 2018, 16:52

Nie słyszałam, by kogoś zioła z raka wyleczyły, ale to nie znaczy, że mam pewność, iż nie działają. Myślę, że jednak skupiałabym sie na lekarzach, a nie na cudach wiankach, choc podobno w takich sytuacjach wszystkiego ludzie próbują, co wcale mnie nie dziwi.
Szukając lekarzy, którzy jeżdżą na wizyty domowe zerknijcie sobie w ofertę centrum medycznego alcor. Mozna u nich wizyty domowe zamawiać zarówno w nocy, jak i w dzień, infolinia czynna całą dobę.

belgAA
Kontaktowanie:

Post autor: belgAA » 15 lip 2018, 23:16

Moim zdaniem to jest jeden wielki mit.

Devil93
Kontaktowanie:

Post autor: Devil93 » 28 lip 2018, 11:20

Słyszałam, że są alternatywne sposoby leczenia raka i że można go wyleczyć, ale nie farmakologicznie, ale ile w tym prawdy jest, to tak naprawdę nie wiem. Z tego co się orientuję, to zioła Bonifratrów https://www.jarmarknatury.pl/ziola-bonifratrow są dobre na problemy z nerkami ,sercem, kręgosłup czy bolesne menstruacje, ale nie słyszałam o leczeniu raka w ten sposób. Myślę, że to może być jedynie sposób na naciągnięcie niektórych obłożnie chorych.

kazimierz22
Kontaktowanie:

Post autor: kazimierz22 » 29 lip 2018, 10:16

Jak ktoś jest chory na raka to musi wierzyć w to ze się wyleczy.Jak chodzi o zioła na raka to według mnie one nie działają.

Bernart43
Kontaktowanie:

Post autor: Bernart43 » 01 sie 2018, 10:22

Wiele osób nie wie ile właściwości leczniczych mają nasiona konopi czy olej z konopi. Warto sobie poczytać i dowiedzieć się coś więcej. Na stronie https://www.green-seeds.pl/ macie róże artykuły na ten temat. Możecie też w ich sklepie kupić rośliny czy nasiona, które pochodzą bezpośrednio od producentów lub z dużych banków nasion, które gwarantują ich wysoką niezmienną jakość. Mają na stronie też duże promocje i dobre oferty. Zachęcam zajrzeć.

ODPOWIEDZ