Zabiegi na twarz

becia12
Kontaktowanie:

Re: Zabiegi na twarz

Post autor: becia12 » 31 maja 2019, 17:22

Fajnym zabiegiem jest poprawa kondycji ust wypełniając je lub podnosząc kąciki. Polecam do tego zabiegu wypełniacz do ust Restylane Kysse, ponieważ jest ona nabazie naturalnego kwasu hialuronowego, więc całkowicie bezpieczny do organizmu. Poza tym wyprodukowany w technologii podwyższonego bezpieczeństwa, co oznacza, że jest przetestowany i przebadany a więc po jego zastosowaniu nie czeka nas niemiła niespodzianka a jedynie olśniewający i wymarzony efekt. To bardzo ważne, gdyż na rynku są dostępne preparaty o zróżnicowanych efektach.

asek
Kontaktowanie:

Post autor: asek » 10 cze 2019, 17:28

Jednak z tym zabiegiem nie można też przesadzić. Jeśli ilość wypełniacza będzie za duża, usta będą wyglądały nienaturalnie.

AnnMa
Kontaktowanie:

Post autor: AnnMa » 13 cze 2019, 12:50

Ja mam za sobą już kilka zabiegów na twarz, instytut https://instytut.bielenda.pl/ robi wspaniałą robotę! Zależało mi na naturalnym efekcie i byłam zadowolona zarówno w przypadku zabiegu na powiększanie ust kraków, jak również wtedy gdy wykonywałam zabiegi liftingujące kraków. Pełen profesjonalizm i wspaniała atmosfera. W planach mam jeszcze zabiegi na podwójny podbródek kraków :D chyba powoli się uzależniam.

wrocvli
Kontaktowanie:

Post autor: wrocvli » 15 cze 2019, 16:57

Można pomyśleć także poprawieniu swoich ust. Sporo osób poleca wypełniacz do ust Restylane Kysse i nim sobie robili swoje usta. Naturalnie ujędrnione na pewno nie będą już kompleksem. A taki zabieg nie jest w żaden sposob niebezpieczny.

zuzanka
Kontaktowanie:

Post autor: zuzanka » 16 cze 2019, 21:58

Modelowaniem ust zajmują się lekarze z Magicznej Kliniki - zabieg mało inwazyjny a efekt bardzo subtelny i pełnymi ustami można cieszyć sie ok. pół roku bez poprawek/uzupełniania kwasu. Promocje widziałam na usta ostatnio na ich stronie sobie podejrzyj gdzie i za ile zrobisz modelowanie ust

tereniaoros
Kontaktowanie:

Post autor: tereniaoros » 17 cze 2019, 18:34

zuzanka pisze:
16 cze 2019, 21:58
Modelowaniem ust zajmują się lekarze z Magicznej Kliniki - zabieg mało inwazyjny a efekt bardzo subtelny i pełnymi ustami można cieszyć sie ok. pół roku bez poprawek/uzupełniania kwasu. Promocje widziałam na usta ostatnio na ich stronie sobie podejrzyj gdzie i za ile zrobisz modelowanie ust
Popieram. Jeśli chodzi o modelowanie ust - wychodzi im to świetnie. Efekt jest delikatny, naturalny i subtelny. Dużym plusem są właśnie kuszące ceny więc warto korzystać, tym bardziej, że często oferują promocje

penks
Kontaktowanie:

Post autor: penks » 19 cze 2019, 20:06

Moim zdaniem rożnego rodzaju zabiegi to rewelacyjne rozwiązanie. Wiele z nich poprawia kondycję skóry, inne pozbawiają kompleksów. Fakt faktem, że z tym jak z każdą jedną rzeczą można czasem przesadzić. Do wszystkiego trzeba podchodzić zdroworozsądkowo i efekty będą naprawdę zadowalające.

Ace21
Kontaktowanie:

Post autor: Ace21 » 27 cze 2019, 0:58

Witam was. Chciałbym się zapytać, czy znacie jakieś sposby na łysienie? Gdyż od jakiegoś czasu zastanawiam się nad operacją plastyczna, ale przeszczep włosów jest bardzo drogi. Znalazłem jedną firmęhttps://www.san-medical.pl/przeszczep-wlosow-oferta/metoda-fue/ ale nie wiem co o niej sądzić. Czy możecie mi coś polecić? Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam

gilti
Kontaktowanie:

Post autor: gilti » 27 cze 2019, 22:53

Na twoim miejscu poszukałabym jakiejś dobrej porównywarki takich klinik. Ze swojej strony polecam https://klinikiurody.com.pl/ ponieważ masz tam sporo klinik do wyboru z całej polski, więc znalezienie czegoś u siebie nie będzie problemem.

marta567
Kontaktowanie:

Post autor: marta567 » 03 lip 2019, 22:01

@Ace21 - jeśli tylko czujesz potrzebę, aby zdecydować się na operację plastyczną, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś z jej pomocą pozbył się swoich kompleksów. Tylko skorzystaj z usług naprawdę dobrego i doświadczonego chirurga. Ze swojej strony jestem w stanie polecić Ci http://klinikagrzesiak.pl/dr-monika-jachna-grzesiak/

ODPOWIEDZ