Rozwijaj swój biznes

ynos89
Posty: 15
Rejestracja: 05 lut 2019, 12:25
Kontaktowanie:

Re: Rozwijaj swój biznes

Post autor: ynos89 » 11 lut 2019, 13:21

Kwestię finansowania firmy – co jest naturalnie niezbędne, jeżeli planujemy rozwijać nasz biznes – można rozwiązywać na wiele sposobów. Warto jest poznać jak najwięcej z nich i korzystać z najróżniejszych możliwości, jeżeli będzie taka potrzeba. Jeżeli chodzi o takie najpopularniejsze, po które przedsiębiorcy sięgają najchętniej, to są zdecydowanie kredyt i dotacje, od jakiegoś czasu coraz większą popularnością cieszą się także leasing oraz – przede wszystkim – faktoring. Można sobie na ich temat nieco tutaj poczytać: https://www.monevia.pl/najpopularniejsz ... iebiorstw/, dobrze je tu scharakteryzowano. Osobiście uważam, że właśnie faktoring ma przeogromny potencjał i warto z niego korzystać, kiedy tylko mamy ku temu okazję. Zwłaszcza w firmach, w których faktury wystawa się z długim terminem ważności, a w niektórych branżach jest to dość powszechna praktyka, która jednak bez wykorzystania faktoringu narazić może firmę na zachwianie płynności finansowej.

rafka
Posty: 27
Rejestracja: 30 cze 2018, 18:37
Kontaktowanie:

Re: Rozwijaj swój biznes

Post autor: rafka » 12 lut 2019, 1:25

W serwisie https://poradnikpracownika.pl można znaleźć sporo informacji zarówno porad dla pracowników, jak i osób, które zastanawiają się nad założeniem własnej działalności gospodarczej. teraz w sieci jest dostępnych sporo informacji na temat kariery, prawa, zatrudnienia, urlopów, czy zakładania biznesu.

Grava
Posty: 146
Rejestracja: 11 sie 2017, 21:21
Kontaktowanie:

Re: Rozwijaj swój biznes

Post autor: Grava » 13 lut 2019, 12:03

Rozwój własnego biznesu jest niezwykle ważny. Jeśli zajmujecie się produkcją to co jakiś czas warto wprowadzać nowoczesne technologie, które pozwolą na wykonywanie produktów jeszcze lepszej jakości przy mniejszym nakładzie pracy. Na linii produkcyjnej sprawdzają się np analizator nir. Jeśli chcecie więcej dowiedzieć się o tym urządzeniu to zajrzyjcie na stronę firmy Industa. Oni zajmują się produkcją i montażem urządzeń pomiarowych różnego typu.

Victim
Posty: 71
Rejestracja: 12 lut 2018, 9:14
Kontaktowanie:

Re: Rozwijaj swój biznes

Post autor: Victim » 14 lut 2019, 8:00

Chciałabym żeby był taki poradnik dla osób prowadzących działalność, w którym zawarte byłyby odpowiedzi na moje wszystkie pytania. Taki złoty środek dla biznesu. Póki co opieram się na swoich przemyśleniach oraz intuicji, która podpowiada mi, by wziąć kredyt na rozwój firmy. Kiedyś w Habza Finanse widziałam możliwość wzięcia poprzez nich w PKO kredytu konsolidacyjnego I to nawet jeśli wcześniej PKO odmówiło. Wiem, że mają tu przeróżne kredyty, zarówno dla firm, jak i osób indywidualnych.

Hohonek
Posty: 4
Rejestracja: 18 lut 2019, 21:58
Kontaktowanie:

Re: Rozwijaj swój biznes

Post autor: Hohonek » 18 lut 2019, 22:02

A czy ktoś z Was zastanawiał się może nad wyborem czegoś takiego jak wirtualny spacer np. tak jak w moim przypadku w swojej restauracji? Znalazłem ostatnio ofertę na stronie http://businessviewpolska.pl/wirtualne-spacery-poznan/ i według mnie może to zwiększyć atrakcyjność mojego lokalu. Chętnie posłucham Waszego zdania na ten temat, może ktoś mi coś doradzi

Stefan34
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2019, 13:48
Kontaktowanie:

Re: Rozwijaj swój biznes

Post autor: Stefan34 » 19 lut 2019, 11:54

Bardzo dużo informacji przekazaliście mi na temat rozwoju biznesu. Natomiast nikt nie wspomniał, że nowoczesne przedsiębiorstwo powinno posiadać nowoczesne rozwiązania.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot]. i 15 gości