Pyszna pizza

pralinka
Kontaktowanie:

Pyszna pizza

Post autor: pralinka » 26 kwie 2019, 10:41

Mi dość długo zajeło , zanim trafilam na Party Pizza we Wrocławiu. Kiedyś przez przypadek zamówiłam pizze i teraz nie che jeść pizzy z innego miejsca. Nie żałują składników, mają pyszne grube ciasto. Pychota.

anusia
Kontaktowanie:

Re: Pyszna pizza

Post autor: anusia » 08 maja 2019, 22:27

A ja od dawna jestem wierna pizzy z Dominium :D Już od początku studiów chodziliśmy tam ze znajomymi na lunch. Mają naprawdę ogromy wybór jeśli chodzi o smaki i dodatki na pizzy :D No i bardzo przyciąga wszystkich zniżka czterdzieści procent dla uczniów i studentów. Muszę przyznać, że to naprawdę kusząca oferta :D My z kumplami zawsze chodzimy do https://www.pizzadominium.pl/lokale/warszawa-tarchomin , to ich lokal na Tarchominie w Warszawie. I to zdecydowanie idealnie miejsce dla pasjonatów włoskiej kuchni! Bardzo lubię u nich to, że zawsze mają świeżą pizzę, wypiekaną z ręcznie robionego ciasta. No a składniki są zawsze najwyższej jakości, a to się czuje :) Aktualnie moja ulubiona pizza to DELIZIOSA, odkryłam ją podczas ostatniej wizyty w Dominium! Bardzo zaciekawił mnie grillowany kurczak i sos BBQ na pizzy... I muszę Wam powiedzieć, że to wyśmienite połączenie! Pizza smakuje bardzo nietuzinkowo, ale moim skromnym zdaniem jest to majstersztyk :D No i tak sobie tu myślę o tej pizzy, że już zgłodniałam :lol:

ODPOWIEDZ