Dobry Adwokat we Wrocławiu

Awatar użytkownika
Reverse
Kontaktowanie:

Re: Dobry Adwokat we Wrocławiu

Post autor: Reverse » 15 cze 2019, 13:26

jeżeli jesteś z Bełchatowa to polecam tego https://kancelariabgb.pl/ adwokata, na pewno pomoże
Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem. Najczęściej jest to wieko od trumny.

JanuszeK_352v
Kontaktowanie:

Post autor: JanuszeK_352v » 20 cze 2019, 19:21

Ja mogę polecić dobrego adwokata z Wrocławia specjalizującego się w sprawach karnych. Jeżeli Was to interesuje to zachęcam do zajrzenia na http://www.forumuzytkownikow.wybierzpra ... ne-Wroclaw. Właśnie tam znalazłem bardzo dobrego prawnika specjalizującego się w sprawach narkotykowych. Myślę, że ez jego pomocy moja sprawa skończyłaby się bardzo źle.

Motylek890
Kontaktowanie:

Post autor: Motylek890 » 26 cze 2019, 12:57

A czy ktoś z was miał już przyjemność korzystania z usług Kancelarii Adwokackiej Jana Przemysława Kopko Kancelaria-Kopko.pl ? Potrzebuje kogoś profesjonalnego, kto zweryfikuje umowy stworzone dla mojej firmy. A także podejmie się opracowania regulaminów. Czy warto się do nich zgłosić?

wiosenka
Kontaktowanie:

Post autor: wiosenka » 15 lip 2019, 21:27

Bardzo nie lubię spraw sądowych - to najczęściej bardzo przykre wydarzenia. Rozwód to zawsze porażka dwóch osób i przede wszystkim koszmar dzieci.

jolka5
Kontaktowanie:

Post autor: jolka5 » 28 lip 2019, 22:30

Wszystko zależy do jakiej sprawy potrzebujemy adwokata. Wielu prawników bowiem specjalizuje się w konkretnych sprawach. Jak poszłam do kancelarii Klisz i Wspólnicy, to tam rozwodami zajmuje się mecenas Dziedzic. On mi pomógł wszystko ogarnąć. Jak potrzebujecie prawnika do rozwodu, to tylko do niego! Pełna profeska! Jak adwokat mojego męża go zobaczył, to miał nieciekawą miną. Czuł pismo nosem, że przegrają :)

ODPOWIEDZ