Parki Logistyczne Wrocław

Parki logistyczne


 

HALE I MAGAZYNY, CENTRA, PARKI LOGISTYCZNE PANATTONI, PROLOGIS, GOODMAN, SEGRO I INNE.

PANATTONI VII

Oferujemy nowoczesne powierzchnie magazynowe w Panattoni Park Wrocław VII. Jest to kolejna inwestycja Panattoni na Bielanach Wrocławskich w okolicy Autostradowej Obwodnicy Wrocławia.  Centra logistyczne Panattoni skupione są w południowej i zachodniej części aglomeracji wrocławskiej, w niedalekiej odległości od skrzyżowania autostrad A4 i A8. Panattoni Park Wrocław VII to docelowo 8 hal magazynowych o łącznej powierzchni niespełna 150 000 m2. Projekt architektoniczny parku może zostać elastycznie dostosowany do potrzeb najemcy zarówno pod kątem specyfikacji technicznej jak również powierzchni poszczególnych pomieszczeń produkcyjnych, magazynowych i socjalno-biurowych.

a-avatar-kaziu

Kontakt: Kazimierz Grabkowski +48 602 19 87 78. zadaj pytanie >>

PANATTONI IV

Oferujemy nowoczesne powierzchnie magazynowe. Panattoni Park Wrocław IV znajduje się przy drodze nr 35 oraz Autostrady A4 i Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Park zapewnia elastyczne warunki kształtowania modułów magazynowych i biurowych. Na terenie obiektu działają liczne firmy dystrybucyjne, a także centra serwisowe i produkcja. Część powierzchni została przystosowana, by spełnić wymagania małych i średnich firm.

Kontakt: Kazimierz Grabkowski +48 602 19 87 78. zadaj pytanie >>

PANATTONI V

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne powierzchnie magazynowe. Panattoni Park Wrocław V znajduje się w Mirkowie. Jedną z najważniejszych zalet parku jest właśnie jego znakomite położenie bezpośrednio przy łączniku pomiędzy DK98 a Autostradową Obwodnicą Wrocławia w ciągu drogi S8. Dzięki strategicznemu położeniu, park zapewnia doskonałą komunikację z głównymi miastami Polski, jak również Czechami, Niemcami i Słowacją. Park zapewnia elastyczne warunki kształtowania modułów magazynowych i biurowych. Na terenie obiektu działają liczne firmy dystrybucyjne, a także centra serwisowe i produkcja. Część powierzchni została przystosowana, by spełnić wymagania małych i średnich firm.

Kontakt: Kazimierz Grabkowski +48 602 19 87 78. zadaj pytanie >>

   PROLOGIS III

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne powierzchnie magazynowe w obiekcie położonym we Wrocławiu w pobliżu autostradowej obwodnicy Wrocławia przy węźle Wrocław – Lotnisko  w bliskiej odległości od lotniska. Dostępne powierzchnie już od 650 mkw., wysokość budynku 10 metrów, hala ogrzewana, doki dla TIR-ów lub bramy z poziomu „0”. Możliwość dowolnego podziału wnętrz i oraz możliwość wykonania biur do 240 mkw. Dostępność od września 2013r. Czynsz wynosi ok. 3,9 EUR/m2 netto + opłata eksploatacyjna + media + VAT

Kontakt: Kazimierz Grabkowski +48 602 19 87 78. zadaj pytanie >>

PROLOGIS V

Prologis Park Wrocław V jest położony w miejscowości Nowa Wieś Wrocławska, 3 kilometry na południowy zachód od Węzła Bielańskiego, na skrzyżowaniu autostrady A4 (Berlin – Wrocław – Kraków – Ukraina) i drogi ekspresowej S8/E67. Park znajduje się tuż przy Autostradowej Obwodnicy Wrocławia i jest doskonale skomunikowany z miastem oraz okolicznymi gminami – przystanek autobusowy znajduje się na terenie Prologis Park Wrocław V.  Spełnia wszystkie wymagania ochrony środowiska, bezpiecznego składowania towarów, także żywnościowych; pozwala na realizacje projektów o charakterze produkcyjnym. Zastosowano nowoczesne rozwiązania umożliwiające oszczędzanie ciepła i energii zarówno w magazynach, jak i w biurach. Atutem parku jest nie tylko jego lokalizacja, lecz również elastyczność w zakresie potencjalnej ekspansji klientów na terenie parku.

Kontakt: Kazimierz Grabkowski +48 602 19 87 78. zadaj pytanie >>

 

GOODMAN

Goodman Wrocław V Logistics Centre łączy doskonałą infrastrukturę i idealne położenie przy samej trasie S8. To gwarancja znakomitego połączenia zarówno z wrocławskim lotniskiem, jak i szybkiego, swobodnego transportu towarów na terenie miasta, regionu, a dalej – całej Polski oraz Niemiec i Czech. Położenie przy węźle S8 oraz bezpośrednie sąsiedztwo autostrad A4, A8, drogi S5 oraz doskonały dojazd do S3 sprawiają, że to idealne miejsce do dystrybucji, magazynowania oraz produkcji. Przy samej działce znajdują się przystanki autobusowe, co jeszcze bardziej ułatwi dostęp licznej, wykwalifikowanej kadrze pracowniczej.

Oferowana powierzchnia od ok. 1.000 do 80.000 m2.

Kontakt: Kazimierz Grabkowski +48 602 19 87 78. zadaj pytanie >>

 

sergo   SEGRO

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne powierzchnie magazynowe w nowym budynku położonym we Wrocławiu przy drodze wylotowej na Warszawę. Dostępna powierzchnia od 2 000 mkw do 33 000 mkw, wysokość 10 metrów, magazyn ogrzewany, doki dla TiR lub bramy z poziomu „0”. Istnieje możliwość dowolnego podziału i dostosowania hali pod produkcję. Dowolna powierzchnia biurowa, wykonana pod potrzeby najemcy. Dostępność w ciągu 6 miesięcy od podpisania umowy.

Kontakt: Kazimierz Grabkowski +48 602 19 87 78. zadaj pytanie >>

 

skalski   SKALSKI LOGISTIC PARK

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne powierzchnie magazynowe w obiekcie położonym w gminie Żórawina przy autostradzie A4.Odległość od Wrocławia to tylko 10 kilometrów.. Dostępna powierzchnia już od 1440 do 5760 m2, wysokość budynku 10 metrów, hala ogrzewana, doki dla TIR-ów lub bramy z poziomu „0”. Wymiary 24 x 60 metrów. Możliwość dowolnego podziału wnętrz i dostosowania hali pod produkcję. Dowolna powierzchnia biurowa może być wykonana pod potrzeby najemcy.

Kontakt: Kazimierz Grabkowski +48 602 19 87 78. zadaj pytanie >>

 

W swoim portfolio posiadamy pełną ofertę hal i magazynów we Wrocławiu. Akcent Office jako jedno z niewielu biur specjalizuje się w ofertach komercyjnych typu hale i magazyny. Działamy głównie na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, jednak na życzenie klienta znajdziemy i zaproponujemy każdą halę, spełniającą Państwa oczekiwania, na terenie całej Polski.

 

ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE KAŻDY MAGAZYN I WYNEGOCJUJEMY NAJLEPSZE WARUNKI !

Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *