Zaparcia

betibeti
Kontaktowanie:

Zaparcia

Post autor: betibeti » 10 maja 2018, 23:17

Od kilku miesięcy cierpię na zaparcia, dodam że uwielbiam słodycze. Da się tego jakoś pozbyć?

anusia
Kontaktowanie:

Re: Zaparcia

Post autor: anusia » 10 maja 2018, 23:17

Wiesz co, może wcale nie będziesz musiała ograniczać się ze słodyczami :) Wiem o czym piszę, bo sama przez bardzo długi czas miałam spore problemy z krótkotrwałymi zaparciami i nie potrafiłam sobie z tym poradzić. Dopiero Dulcobis, który znalazłam na stronie https://eapteka.pl/dulcobis-40-tabl-100001774 , pomógł mi pozbyć się zaparć i okazało się, że wcale nie musiałam ostatecznie rezygnować z moich ukochanych słodyczy.

GabrysiaGabi
Kontaktowanie:

Post autor: GabrysiaGabi » 31 paź 2018, 2:47

U mnie słodycze zawsze powodują zaparcia i to nawet po jednej małej czekoladce, ale mam na to sposób: czopki Eva/qu. Czopki działają do 15 minut po włożeniu czopka, nie podrażniają i nie przeczyszczają. Ja uwielbiam słodycze, więc muszę sobie jakoś radzić. :D

dariusz222
Kontaktowanie:

Post autor: dariusz222 » 31 paź 2018, 7:19

Najlepiej będzie jak pani z tym zaparciem pójdzie do lekarza. Lekarz pani na pewno dobrze poradzi jak się z tym poradzić.

selena
Kontaktowanie:

Post autor: selena » 11 sty 2019, 16:20

Kilka miesięcy to już sporo czasu boryka się Pani z tym problemem. Z pewnością to bardzo uciążliwe. Jeśli nic nie pomaga to tym bardziej radziłabym się udać do lekarza. Po co się męczyć tyle czasu? Mogę polecić przychodnie lekarskie kraków http://www.cmc-center.pl/ Sama w razie problemów zdrowotnych korzystam z ich usług i jeszcze ani razu mnie nie zawiedli. Mój poprzedni lekarz prawie mnie wykończył, tak długo szukał przyczyny. Zaczęłam szukać innego specjalisty i koleżanka poleciła mi cmc właśnie. Dzięki niej wszystko się dobrze skończyło, a ja wracam do zdrowia.

lideer
Kontaktowanie:

Post autor: lideer » 11 sty 2019, 16:54

W aptekach można znaleźć sporo różnych leków na zaparcia.

wariatdrogowy
Kontaktowanie:

Post autor: wariatdrogowy » 18 sty 2019, 18:25

To prawda ze w aptece jest masa leków na zaparcia ale ja mysle ze trzeba pozbyc sie przyczyny a nie tylko walczyc z problemem. Wydaje mi sie ze to wlasnie nadmiar slodyczy (i pewnie czekolady) powoduje te problemy u Ciebie. Powinnas ograniczyc cukier (bierz chrom) i jesc wiecej jablek i suszonych sliwek oraz dla pewnosci wykonac testy na nietolerancje pokarmowe. Wiele ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego jakie ma nietolerancje pokarmowe i jak one negatywnie wpływaja na zycie (migreny, choroby tarczycy, problemy skórne itd ) Ja zrobilam test w Warszawie w Panaceum https://panaceum-waw.pl/ tam mają kilka pakietów wiec ja wybralam ten na 176 produktow, a dzieki wykluczeniu z diety tego co wyszlo w testach stan mojego zdrowia sie poprawil :)

ODPOWIEDZ