Uzbekistan Kazachstan

Grandzia
Kontaktowanie:

Uzbekistan Kazachstan

Post autor: Grandzia » 19 maja 2019, 18:37

Planuje wakacje właśnie jedwabnym szlakiem. Uważam, że warto poznać tą historie i zobaczyć szereg fantastyczny miejsc. Czy ktoś z was był już tam jakieś cenne uwagi, podpowiedzi?

Agniesia
Kontaktowanie:

Re: Uzbekistan Kazachstan

Post autor: Agniesia » 23 maja 2019, 16:38

Też mam takie marzenie,chciałabym kiedyś zobaczyć na własne oczy zabytki jedwabnego szlaku.Niestety nikt z moich znajomych nie podchwycił mojego pomysłu na wyjazd do Uzbekistanu,albo Kazachstanu.A ja na samotną wyprawę nie bardzo mam ochotę.

koval88
Kontaktowanie:

Post autor: koval88 » 29 maja 2019, 11:13

Pomysł fajny ale najlepiej pojechać z jakimś biurem. Bezpieczniej. No i wszystko zorganizowane. Zobacz sobie Wytwórnie Wypraw z Warszawy.Możliwe, że mają taki kierunek. Oni właśnie takimi mniej popularnymi kierunkami operują.

Joko
Kontaktowanie:

Post autor: Joko » 29 maja 2019, 21:03

Kierunek cokolwiek egzotyczny. Jakoś nie kojarzę takiego u dużych operatorów. Ciekawe dlaczego. Małe biura mogą być pod tym względem bardziej elastyczne i bardziej pod klienta. Muszę zobaczyć tą ofertę Wytwórni.

koval88
Kontaktowanie:

Post autor: koval88 » 14 cze 2019, 10:44

Joko pisze:
29 maja 2019, 21:03
Kierunek cokolwiek egzotyczny. Jakoś nie kojarzę takiego u dużych operatorów. Ciekawe dlaczego. Małe biura mogą być pod tym względem bardziej elastyczne i bardziej pod klienta. Muszę zobaczyć tą ofertę Wytwórni.
Duże biura są nastawione na zyski. Tam liczy się księgowy. Kierunki mają mieć 100% obłożenia, więc muszą wybierać po atrakcyjności dla ogółu. Mniej popularne lub trudniejsze kierunki w takich biurach nie są dostępne. Taka trochę nisza się zrobiła na rynku. Fajnie, że takie małe biura korzystają na tym. I tym samym my ;) Taka Wytwórnia Wypraw ma kilka wycieczek w mało popularne regiony. Jak właśnie Uzbekistan. Mi to się podoba.

ODPOWIEDZ