Przeprowadzka - transport mebli

Skorekk
Kontaktowanie:

Przeprowadzka - transport mebli

Post autor: Skorekk » 10 kwie 2017, 10:59

Witajcie. Za pewien czas będę przeprowadzał się z Wrocławia do Warszawy i szukam dobrej firmy przewozowej, która byłaby w stanie ogarnąć transport kilku mebli na taką odległość. Zapytam się też Was od razu, czy korzystaliście może już z aukcji transportowych https://clicktrans.pl/ . Podobno wystarczy opisać paczkę i czekać na zgłoszenia od przewoźników. Ciekawy jestem też takiego rozwiązania. Jak nic nie znajdę sam, to może spróbuję tego sposobu.

Maladanka
Kontaktowanie:

Re: Przeprowadzka - transport mebli

Post autor: Maladanka » 15 kwie 2017, 22:54

Zadzwoń do p. Damiana z http://nowaczyk-przeprowadzki.pl/ . Załatwią to solidnie i w miarę tanio. Polecam

Awatar użytkownika
ruteras
Kontaktowanie:

Post autor: ruteras » 17 kwie 2017, 13:30

Co to znaczy w miarę tanio? Jestem konkretną osobą.
Uśmiech losu można zobaczyć nawet w najciemniejszych chwilach. Jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło.

Pomocnikdom
Kontaktowanie:

Post autor: Pomocnikdom » 18 kwie 2017, 10:57

Wychodzę z założenia, że nie potrzebnie zabierać starych rzeczy z mieszkania. Lepiej kupić coś nowego, bo okazji jest wiele. Np. chcesz kupic stół, to wpierw sprawdź cenę na stoły, a później zadecyduj czy opłacalne jest zabranie starego mebla czy kupno nowego.

Gorloja
Kontaktowanie:

Post autor: Gorloja » 19 lip 2017, 6:09

Polecam zainteresowanie się tym, czym jest wynajem hds. Podejrzewam, że przy przeprowadzce też może się to nadać. Polecam skorzystanie z wynajmu takiego wozu, bo z nim przewożenie tych wszystkich rzeczy będzie dużo łatwiejsze.

rufnik
Kontaktowanie:

Post autor: rufnik » 19 lip 2017, 18:04

ja zawsze korzystam z pomocy jakiegoś znajomego, który ma auto dostawcze - nie potrzebuję do tego firmy

Nikota22
Kontaktowanie:

Post autor: Nikota22 » 20 lip 2017, 16:59

Czy takie firmy są ubezpieczone od ewentualnych zniszczeń?

mradosny30
Kontaktowanie:

Post autor: mradosny30 » 02 sie 2017, 17:59

Ja kiedyś skorzystałem z takiej opcji, żeby wynająć samochód w wypożyczalni. Była to wypożyczalnia Panek, a samochód - Ducato. Nie ufałem za bardzo firmom od przeprowadzek, chciałem sam zadbać o wszystko co przewożę, no i takie rozwiązanie uważam za proste i genialne. ;)

pte zg
Kontaktowanie:

Post autor: pte zg » 02 sie 2017, 23:19

A nie lepiej po prostu kupić nowe meble ? Zamiast przewozić stare ? To chyba lepsza opcja...

Raczek
Kontaktowanie:

Post autor: Raczek » 07 wrz 2017, 14:13

Transport mebli często na własną rękę nie jest możliwy jak i cała przeprowadzka, zorganizowanie dużego samochodu jak i ludzi do pomocy przy przenoszeniu nie jest tak łatwe jak się wydaje na początku. Ja kiedyś znalazłem http://www.przeprowadzkikatowice.eu/ specjalistyczną firmę, która zajmuje się takimi rzeczami i myślę, że oddanie takiego przedsięwzięcia w ich ręce to najlepsza opcja, szybkość i pewność, że nic po drodze się nie uszkodzi

ODPOWIEDZ