Zakup okien

Astera
Kontaktowanie:

Re: Zakup okien

Post autor: Astera » 30 sty 2019, 10:51

Okna wybiera się na lata więc warto dobrze zastanowić się nad odpowiednim modelem. Bardzo dobre są okna z Ekopalstu - mają taką serię okien wykonywanych w technologii v-perfect http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/ ... -v-perfect . To okna o doskonałym połączeniu profili, dzięki czemu są bardzo estetyczne. Okna te mogą byc wykonane w dowolnym kolorze, dzięki czemu bez problemu można dopasować je do elewacji.

mczay
Kontaktowanie:

Post autor: mczay » 30 sty 2019, 11:22

Ja swoje okna kupiłem w firmie https://okna-internorm.pl/ którą polecił mi szwagier, długo szukałem odpowiedniej bo zależało mi na jakości okien ale po sprawdzeniu wiedziałem że ta będzie najlepsza. Z tego co wiem maj.ą duży wybór okien, drzwi balkonowych i zabudowy tarasów też, sprawdźcie.

Emiei67
Kontaktowanie:

Post autor: Emiei67 » 04 lut 2019, 11:45

Jaki rodzaj okien będzie najbardziej wytrzymały?

__

outlet torebki markowe

visci1
Kontaktowanie:

Post autor: visci1 » 26 kwie 2019, 8:33

siisi125 pisze:
26 mar 2018, 10:54
Szukam firmy, która oferuje najlepsze okna dachowe. Co możecie polecić? Czy znacie firmę http://www.wasiak.net/oferta/okna-dachowe.html? Podobno mają najlepsze okna dachowe, ale też akcesoria okienne, które bardzo trudno znaleźć.
Jak najbardziej Ci polecam tą firmę. Super współpraca i niezawodne produkty.

Lucynka
Kontaktowanie:

Post autor: Lucynka » 26 kwie 2019, 13:53

Co do zakupu okien warto skorzystać z porady fachowca. Jednak trzeba je odpowiednio wybrać i wymierzyć. Samemu można dokonać złego pomiaru i może być problem. Ja zastanawiam się też na zamontowania rolet zewnętrzych. Na roletypremium.pl jest spory wybór takich rolet jak żaluzji. A takie rolety w upale to świetne zabezpieczenie przed nagrzewaniem domu.

fert
Kontaktowanie:

Post autor: fert » 26 maja 2019, 20:04

salos pisze:
29 sty 2019, 19:55
Popytajcie znajomych w tej kwestii. Na pewno będą w stanie pomóc.
Zgadzam się, u nas to się sprawdziło. Jak planowaliśmy z mężem wymienić okna trochę jeździliśmy po znajomych przez czas, kiedy zastanawialiśmy się jakiego producenta okien wybrać. Większość naszych znajomych miała okna z firmy Oknoplast i żaden z nich złego słowa na te okna nie powiedział. Zasugerowaliśmy się ich opinią i też zamówiliśmy z Oknoplastu. Okna fajne, solidnie zrobione nie jakaś fuszerka jak u znajomego gdy oglądaliśmy. Wystarczył nam pakiet 2 szyb i jesteśmy bardzo zadowoleni. W domu jest cicho i ciepło :) Pytajcie sprzedawców o parametry okien. W wielu salonach jak jeździliśmy nie wiedzieli o czym mowa, a jedynie w kilku widziałam, że sprzedawcy znali się na rzeczy. Jeśli mam doradzić profil to my wybraliśmy okna Koncept, takie dość klasyczne ale ładne :) Okleina drewnopodobna też wygląda super więc mogę zarekomendować.

Grzesiek322
Kontaktowanie:

Post autor: Grzesiek322 » 26 maja 2019, 20:41

Ja nigdy nie kupowałem okien.

babuja
Kontaktowanie:

Post autor: babuja » 26 maja 2019, 23:19

najlepsze są drewniane okna :D

Motylek890
Kontaktowanie:

Post autor: Motylek890 » 30 maja 2019, 21:35

A czy ktoś z was korzystał już może ze serwisu okien http://serwis-okien24.pl/ ? Moim okną przydałoby się wykonać nowe uszczelnienie, ponieważ mam wrażenie, że woda się dostaje do środka. A może to inny problem- nie wiem. Ale ponoć ta firma pomoże mi naprawić usterkę. Czy to prawda?

rafka
Kontaktowanie:

Post autor: rafka » 20 lip 2019, 22:08

Zakup okien nie jest takim prostym zadaniem jak moze się wydawac. Uważam, że warto dobrze przemyśleć sprawę, najdroższe okna niekoniecznie będą najlepszym rozwiązaniem. Okna od drutexu mają dobre parametry, warto sobie sprawdzić tego producenta. Ceny nie są wysokie, obsługa potrafi doradzić.

ODPOWIEDZ