Prywatny dentysta

NinaMazur
Kontaktowanie:

Re: Prywatny dentysta

Post autor: NinaMazur » 08 mar 2019, 13:32

Najlepiej jest właśnie teraz skorzystać z pomocy doświadczonego prywatnego stomatologa i mieć pewność, że swoją pracę wykona profesjonalnie. Stomatolog Oława ma bardzo dobre opinie wśród moich znajomych. Ja też kilka razy byłam u niego na leczeniu.

igorsoft
Kontaktowanie:

Post autor: igorsoft » 08 mar 2019, 15:36

Ja korzystam zawsze z jednego, sprawdzonego dentysty. Również chodzę prywatnie, teraz mam wykonywane leczenie kanałowe i jestem bardzo zadowolony. Bezbolesne zabiegi i świetna obsługa!

anusia
Kontaktowanie:

Post autor: anusia » 19 mar 2019, 16:13

Czasem naprawdę ciężko znaleźć dobrego dentystę... mi się to na szczęście udało :) Kiedyś szukałam dobrego i niedrogiego leczenia kanałowego i tak trafiłam na https://www.dens.wroclaw.pl/leczenie-kanalowe/ . Umówiłam się do nich i nie żałuję! Leczenie w ogóle mnie nie bolało, a zostało przeprowadzone profesjonalnie i szybko. No i teraz mam zdrowe zęby :)

TomaszeK22
Kontaktowanie:

Post autor: TomaszeK22 » 26 mar 2019, 7:39

Myślę, że nie ma co patrzeć na to czy dentysta jest prywatny czy publiczny. Najważniejsze, żeby wyleczył nasze zęby i żebyśmy my z tego byli zadowoleni. Ja sam korzystam od jakiegoś czasu z Kristalum - Gabinet stomatologiczny. Oczywiście stało się tak z polecenia mojej siostry, która jest ich pacjentką już od dłuższego czasu. Bardzo miła atmosfera i lekarze dentyści :)

heniutek
Kontaktowanie:

Post autor: heniutek » 31 mar 2019, 12:11

Ja ostatnio miałem przygodę, bo na wyjeździe do rodziny złamał mi się ząb. Nie ukrywam, obawiałem się, ile będą kosztowały implanty Lublin, bo bez jedynki trochę dziwnie bym wyglądał, a w pracy trzeba jakoś wyglądać.

MarcinOp
Kontaktowanie:

Post autor: MarcinOp » 16 kwie 2019, 9:11

Jak osobiście wolę też chodzić do prywatnego dentysty. Lepiej się wtedy czuję w gabinecie. Ostatnio wybielałem zęby prywatnie i dostałem dużo zaleceń, o których można sobie przeczytać na tej stronie https://adenta.pl/porady-stomatologiczn ... aniu-zebow. Wolałem się do wszystkich zastosować, bo nie chciałem zniszczyć efektu wybielania.

KrzysztofStol
Kontaktowanie:

Post autor: KrzysztofStol » 17 kwie 2019, 8:57

Możesz zajrzeć do Mojego Stomatologa w Poznaniu (tak, dosłownie ma taką nazwę :D) - jest bardzo dobrym specjalistą, praktycznie cała moja rodzina tam chodzi :) Świetnie sobie też radzi z dziećmi: Dentysta dziecięcy Poznań

fert
Kontaktowanie:

Post autor: fert » 19 kwie 2019, 15:10

Ja już od jakiegoś czasu korzystam z usług stomatologa, którego znalazłem na stronie https://topmedsulechow.pl/oferta/stomatologia-sulechow/. Rewelacyjne podejście do pacjenta oraz świetna atmosfera sprawiają, że nie ma żadnych obaw i strachu przed kolejną wizytą. Śmiało możesz zajrzeć sobie na stronę. Masz tam kilku doświadczonych lekarzy, którzy pracują na bardzo dobrej jakości sprzęcie.

Miko_Panta_Rej
Kontaktowanie:

Post autor: Miko_Panta_Rej » 19 kwie 2019, 18:39

Ja chodzę tylko i wyłącznie do prywatnych dentystów.

estera
Kontaktowanie:

Post autor: estera » 24 kwie 2019, 8:08

Ja też chodzę od dawna już tylko i wyłacznie na wizyty prywatne. Na szczęście nie mam większych problemów z zębami i plomby robię raz na jakiś czas, ale za to regularnie robię sobie wszelkie zabigi higieczniczne jak chociażby piaskowanie czy usuwanie kamienia. Mieszakam w Opolu i tu szczerze polecam gabinet http://www.estetyka.opole.pl/cennik/hig ... filaktyka/. Bardzo rozsądne ceny, wysoka jakość usług i kompleksowa obsługa. Pacjent zapomina tu o jakimkolwiek dyskomforcie co warto docenić :)

ODPOWIEDZ