Potrzebujesz porady psychologa?

AnnMa
Kontaktowanie:

Re: Potrzebujesz porady psychologa?

Post autor: AnnMa » 16 maja 2019, 11:40

To żaden wstyd, można sobie bardzo pomóc. Kiedy ja znalazłam się w ciężkiej sytuacji, po prostu nie miałam z kim porozmawiać i jedyną opcją był psycholog kraków. Byłam bardzo zadowolona, że trafiłam na tą klinikę https://centrumrefleksja.pl/. Taka rozmowa jest bardzo "oczyszczająca", zupełnie inna niż z przyjaciółką czy rodziną, bo taki psycholog krakow nas nie ocenia. Polecam

Awatar użytkownika
Vicctoria
Kontaktowanie:

Post autor: Vicctoria » 16 maja 2019, 15:26

Czy ktoś z Was korzystał z pomocy psychologa online?

mieszkanka100
Kontaktowanie:

Post autor: mieszkanka100 » 22 maja 2019, 9:22

Ja nie wyobrażam sobie za bardzo takiej techniki online, może psycholog jeszcze ale w przypadku uzależnienia to psychiatra przez internet nie wiele by mógł, mojej mamie psycholog sam w sobie też nie pomógł, najlepszym rozwiazaniem jest Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Tylko tutaj osoba uzależniona może liczyć na dobrą pomoc.

Motylek890
Kontaktowanie:

Post autor: Motylek890 » 30 maja 2019, 21:22

A gdzie wykonujecie psychotesty? Potrzebuje opinie psychologiczne szczecin do uzyskania broni. Dlatego zastanawiam się nad ofertą Pracowni Psychologicznej Szczecin. Czy ktoś z was może korzystał z ich usług? Czy firma naprawdę dokładnie bada poszczególne osoby?

Alexa555
Kontaktowanie:

Post autor: Alexa555 » 12 cze 2019, 14:43

Jakiś czas temu w necie napatoczyłam się na informacje odnośnie tego tematu na blogu - psycholog dziecięcy Poznań .To nadzwyczaj mądry wpis. Myślę, że można się dzięki nim dużo doedukować. Zajrzyjcie sobie sami a nie będziecie żałować. Są tam zarówno inne super wiadomości.

pola88
Kontaktowanie:

Post autor: pola88 » 17 sie 2019, 14:55

Dzisiaj kiedy żyjemy w codziennej nagonce, mamy masę spraw na głowie i problemów to czasami taka rozmowa z psychologiem, czy terapeutą może być naprawdę przydatna. Dlatego warto wziąć po uwagę usługi przykładowo https://donatakurpas.pl . Dzięki psychoterapii możecie poczuć się lepiej, zacząć zauważać pozytywne strony w niektórych kwestiach etc.

NataliaPokonajLek
Kontaktowanie:

Post autor: NataliaPokonajLek » 29 sie 2019, 21:17

Zanim udamy się na wizytę do psychologa warto dowiedzieć się czym różni się psycholog od psychoterapeuty oraz od psychiatry. Każda z tych profesji ma inne uprawnienia ale także inne kompetencje i jeden specjalista jest bardziej odpowiedni od drugiego w zależności od rodzaju zaburzenia.
Zwięźle, ale wyczerpująco na ten temat: psycholog a psychiatra opisuje dokładnie jakie stosują metody i co mogą oraz potrafią
Życzę powodzenia wszystkim szukającym pomocy
Natalia

izmir
Kontaktowanie:

Post autor: izmir » 01 wrz 2019, 17:53

Myślę, że w tej sytuacji bardzo dobrym wyborem będą panie psycholog z Poznania, z których ofertą zapoznasz się na stronie https://poznanie-psychoterapia.pl/oferta/. W swojej ofercie mają między innymi terapię dzieci, par czy uzależnień. Warto sobie poczytać.

Badger44
Kontaktowanie:

Post autor: Badger44 » 01 wrz 2019, 18:39

Jeśli ktoś czuje się przytłoczony i nie ma z kim pogadać, to psycholog będzie jak najbardziej przydatny.

sara21
Kontaktowanie:

Post autor: sara21 » 12 wrz 2019, 13:48

Moja znajoma ostatnio korzystała z pomocy psychologa i wiem, że pomocy szukała pod tym numerem telefonu 42 644 44 44. Dzięki niemu możecie zarejestrować się na wizytę do klinika, która potrafi rozwiązań wiele różnych problemów. Warto walczyć nie tylko o zdrowie organizmu, ale też o zdrowie psychiczne, bo ono też jest bardzo ważne.

ODPOWIEDZ