Potrzebujesz porady psychologa?

Devil93
Kontaktowanie:

Re: Potrzebujesz porady psychologa?

Post autor: Devil93 » 22 wrz 2018, 12:44

Mam wrażenie, że my wszyscy potrzebujemy porady psychologa, bo jeden z naszych rodziców popadł w problem alkoholowy. Jest to o tyle poważne, że nie wiemy, co robić. Ciotka ze Skoczowa wspominała nam o ośrodku Szansa na Wolność , gdzie jak mówi, terapię prowadzą specjaliści z doświadczeniem. Zna panią Jadwigę, która założyła to miejsce.. Czy sądzicie, że to będzie wyjście z problemu? A co z nami, naszymi wspomnieniami?

mczay
Kontaktowanie:

Post autor: mczay » 25 wrz 2018, 21:26

Szybko i komfortowo poradę psychologa można otrzymać tutaj https://www.konsultexpert.pl/psychology To idealna strona do tego celu. Wystarczy umówić się z konkretnym specjalistą i odbyć spotkanie poprzez chat lub kamerę internetową. Ceny i terminy są przystępne, dzięki czemu możemy uzyskać szybką i profesjonalną pomoc.

Adix21
Kontaktowanie:

Post autor: Adix21 » 26 wrz 2018, 13:41

Poradnia psychologiczna Homine specjalizuje się w zakresie konsultacji psychodynamicznych. Oferta dostępnych usług zawiera terapie indywidualną, leczenie zaburzeń odżywania się oraz chorób psychoterapeutycznych np nerwicy, depresji czy zaburzeń narcystycznych osobowości. Uważam, że mogą poradzić w każdej sytuacji problemowej. Serdecznie polecam poradniahomine.com.

mczay
Kontaktowanie:

Post autor: mczay » 26 wrz 2018, 21:13

Bardzo Dobrego mogę polecić pod tym adresem http://www.centrumdobrejterapii.pl/ Moja koleżanka zna się na takich rzeczach i kiedyś mi o nim wspominała. W tym centrum można porozmawiać z wieloma specjalistami o różnych sprawach. Będzie to z pewnością najlepsze wyjście z każdej sytuacji. Ceny są również atrakcyjne. Pozdrawiam.

cocotka
Kontaktowanie:

Post autor: cocotka » 26 wrz 2018, 22:04

Czy słyszeliście o poradach psychologa online? Niestety nie mam na tyle odwagi aby pójść do niego prywatnie.

Awatar użytkownika
Pacek10
Kontaktowanie:

Post autor: Pacek10 » 27 wrz 2018, 11:12

Warto doradzić się w tym temacie znajomych. Myślę, że to będzie bardzo dobre rozwiązanie.
Zazwyczaj mamy dość czasu, jeżeli potrafimy wykorzystać go właściwie – J. W. Goethe

pralinka
Kontaktowanie:

Post autor: pralinka » 10 paź 2018, 11:59

Może chcesz porozmawiać o tym ze specjalistą? Dobrym miejscem może się okazać na przykład poradnia zdrowia psychicznego łódź. Warto wybrać się do psychologa, który będzie wiedział, jak ma Tobie doradzić w danej kwestii. Czasem jest to trudniejsze niż nam się wydaje.

estera
Kontaktowanie:

Post autor: estera » 11 paź 2018, 10:46

gdybyście kiedykolwiek poszukiwali sprawdzonego psychologa dziecięcego w Warszawie to z własnego doświadczenia polecam osoby pracujące w ośrodku LOGOS DTR na Targówku ( osiedle Zielone Zacisze ). Doświadczeni specjaliści z super podejściem do pacjentów. Potrafią nawiązać z nimi trwałe relacje co bardzo pomaga w trakcie terapii.

domi78
Kontaktowanie:

Post autor: domi78 » 18 paź 2018, 9:29

Zależy też jakiej porady szukamy, bo nie zawsze psycholog może pomóc, tym bardziej jeśli chodzi o uzależnienia. Od tego są specjalistyczne miejsca jak ośrodek terapii Tratwa w Wiśle. Warto się zapisać, dopóki się jeszcze za mocno nie zniszczyło życia bliskim. Bardzo dobra kadra którzy wiedzą jak podejść do pacjenta.

Czefgi45
Kontaktowanie:

Post autor: Czefgi45 » 24 paź 2018, 18:20

Myślę, że wiele osób potrzebuje w tych czasach.

__

soczewki kolorowe

ODPOWIEDZ