Agencje tłumaczeniowe

heniutek
Kontaktowanie:

Agencje tłumaczeniowe

Post autor: heniutek » 01 cze 2019, 17:58

Próbuję znaleźć jakieś zestawienie najlepszych agencji, które zajmują się tłumaczeniami dokumentów. To, ile stron internetowych udało się obejrzeć, może przyprawić o zawrót głowy. Nie ukrywam, że mam swojego faworyta, czyli Focus Tłumaczenia. No i czy może ktoś z Was zlecał już tam jakieś tłumaczenia i podzieli się swoimi doświadczeniami, jak długo czeka się tam na tłumaczenia i jak to wygląda cenowo?

Loworight
Kontaktowanie:

Re: Agencje tłumaczeniowe

Post autor: Loworight » 16 lip 2019, 16:14

jeśli interesujesz się tym tematem tak bardzo jak piszesz, to może bedziesz w stanie podpowiedzieć mi gdzie powinienem sie zgłosić po takie usługi jak tłumaczenia języka angielskiego online? Może znasz jakieś dobre i sprawdzone biuro tłumaczeń zajmujące się takimi tłumaczeniami, które mógłbys mi polecić? jeśli tak, bedę bardzo wdzięczny za pomoc

Lirag56
Kontaktowanie:

Post autor: Lirag56 » 16 lip 2019, 20:53

Też chętnie dowiem się gdzie dostanę takie informacje.

__

Wyszukiwarka kredytów oferty online 2019 - imbank.pl

Awatar użytkownika
Limna
Kontaktowanie:

Post autor: Limna » 29 lip 2019, 20:10

Ja również uważam, że jeśli chcemy tłumaczyć specjalistyczne dokumenty to powinniśmy korzystać z usług profesjonalnych biur tłumaczeniowych. Dla przykładu, gdy dostałam dokumenty związane z dokumentacją techniczną złożonego projektu budowlanego odezwałam się do agencji, która zajmuje się tłumaczeniem z zakresu budownictwa https://lingualab.pl/branze/tlumaczenia-budownictwo. Więcej na pewno znajdziecie na ich stronie www.

ODPOWIEDZ