Okna do mieszkania

faringa
Kontaktowanie:

Okna do mieszkania

Post autor: faringa » 02 kwie 2019, 9:22

Jakie okna do mieszkania: plastikowe czy drewniane? Na www.piotrowski-okna.pl podoba mi się kilka modeli i z jednej i z drugiej opcji. Nie wiem, czym konkretnie kierować się przy wyborze? Drewno podoba mi się wizualnie o wiele bardziej, ale cena niekoniecznie. A plastik odwrotnie.

olczatka
Kontaktowanie:

Re: Okna do mieszkania

Post autor: olczatka » 02 kwie 2019, 9:46

Moim zdaniem plastikowe sprawdzą się lepiej.

KrisUMakaRUN
Kontaktowanie:

Post autor: KrisUMakaRUN » 02 kwie 2019, 10:35

No pcv to chyba najlepszy wybór :)

sajmon86
Kontaktowanie:

Post autor: sajmon86 » 17 kwie 2019, 22:15

PCV do bardzo dobry wybór, okna mają świetne właściwości izolacji przed hałasem oraz zabezpieczają mieszkanie lub dom przed nadmiernym oddawaniem ciepła. Okna Drutex z serii Iglo są przykładem jak powinno być zaprojektowane takie "oszczędne" okno. Okna PCV są również bardzo łatwe w utrzymaniu czystości oraz posiadają coraz ładniejsze wzory aranżacyjne.

Architecto
Kontaktowanie:

Post autor: Architecto » 20 kwie 2019, 14:49

hmmm trudno powiedzieć, raczej wszystko zalezy od jakosci wykonania i materiałów,ktore zostały wykorzystane do produkcji takich okien. W tej sytuacji lepiej skontaktowac sie z kims kto się na tym zna. Może Ekoplast http://ekoplast-krakow.pl/ ? To producent okien z Krakowa, oni maja porzadne produkty. Sprzedają ,wymieniają jak i montują okna. Na pewno doradzą coś odnośnie wyboru konkretnego modelu okna. Grunt to wysoka jakosc takich okien ,ktora jest gwarancją uzytecznosci na wiele dlugich lat

Awatar użytkownika
Reverse
Kontaktowanie:

Post autor: Reverse » 15 cze 2019, 13:13

a co sądzicie o takiej http://sonte-poland.pl/ folii na okno? Czy ktoś z Was ma cos takiego?
Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem. Najczęściej jest to wieko od trumny.

Deaez79
Kontaktowanie:

Post autor: Deaez79 » 19 cze 2019, 19:33

Jaka jest zasadnicza różnica pomiędzy tym wyborem?

__

Tarantula Studio Tattoo Kraków

Mocarka
Kontaktowanie:

Post autor: Mocarka » 21 cze 2019, 10:07

Wybierając okna do swojego mieszkania warto zwrócić uwagę na wiele czynników, miedzy innymi na to, jak długo firma działa na rynku oraz jakie ma opinie klientów. Z tego, co mi wiadomo, to wysokiej jakości okna do domu oraz ich profesjonalny montaż oferuje firma Bianex z Wrocławia, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie https://bianex.pl/. Jak widać do wyboru są tam różne rodzaj okien, więc na pewno uda Wam się coś dopasować.

sara21
Kontaktowanie:

Post autor: sara21 » 29 cze 2019, 12:28

Koniecznie musisz sprawdzić sobie firmę Drutex, ponieważ ma ona świetną ofertę różnych okien, więc jest w czym wybierać i śmiało można inwestować, ponieważ firma ma dobre opinie i zawsze udane realizacje. Myślę, że decydując się na ich okna wpiszesz się na listę zadowolonych klientów.

fert
Kontaktowanie:

Post autor: fert » 24 lip 2019, 10:22

Ja polecam okna PCV. Mamy od 3 lat w swoim mieszkaniu i super się sprawdzają. Oczywiście warto postawić na okna od dobrego, sprawdzonego producenta. Nam wiele osób polecało Oknoplast. Posłuchaliśmy ich rad i dobrze na tym wyszliśmy. Teraz planujemy zamówić u nich drzwi zewnętrzne bo nasze stare strupy już się proszą. My nie lubimy brać kredytów więc co roku z odłożonej kasy sobie coś zmieniamy. 4 lata temu zmieniliśmy podłogę, 3 lata temu okna, 2 lata temu malowaliśmy ściany, w zeszłym roku kupiłem żonce zmywarkę, a w tym wymieniamy drzwi. Tak nie wszystko na raz ale co najważniejsze bez długów :)

ODPOWIEDZ