O czym pamiętać, urządzając sypialnię?

meri483
Kontaktowanie:

Re: O czym pamiętać, urządzając sypialnię?

Post autor: meri483 » 08 lut 2019, 17:37

Myślę że w sypialni trzeba przede wszystkim pamiętać o solidnym łóżku, i wygodnym materacu. Znam sklep https://visby.pl/pk578-lozka-bukowe-1.html w którym możecie kupić właśnie takie łóżka i materace. Robiłam u nich zakupy jakiś rok temu i jestem zadowolona z łóżka, śpi mi się wygodnie, kupiła bym je ponownie.

Kesika
Kontaktowanie:

Post autor: Kesika » 05 mar 2019, 15:48

Wiadomo, że najważniejsze w sypialni jest wygodne spanie. Ja niestety jeszcze takiego nie mam, ale przymierzam się właśnie do zakupu takiego materaca https://salonsnu.pl/materace-termoelast ... -wash.html . To będzie chyba dobry wybór? Zależy mi, aby zapewniał odpowiednie ułożenie ciała, podczas snu, co na obecnym łóżku nie jest to możliwe. Sprzedawca gwarantuje jego najwyższą jakość, więc chyba go zamówię.

cazer
Kontaktowanie:

Post autor: cazer » 05 mar 2019, 17:25

sypialnia przede wszystkim powinna być przestronna i kolorowa

Loworight
Kontaktowanie:

Post autor: Loworight » 08 mar 2019, 22:07

Moim zdaniem przede wszystkim trzeba pamiętać o odpowiednim materacu. Solidnym i wygodnym. Co prawda w mojej sypialni, z racji tego że jest niewielka, zmieścił się tylko materac 90x200 wraz z łóżkiem, ale postawiłam na dobrą jakość i korzystną cenę czyli materac Viscotherapy. Na prawdę warto zainteresować się tymi materacami jeśli szukacie czegoś solidnego na wiele lat!

mpire24
Kontaktowanie:

Post autor: mpire24 » 31 mar 2019, 14:31

Ostatnio wymieniłam materac w łóżeczku mojego dziecka na lateksowy antyalergiczny dostępny na https://materacyk.pl/ Jestem z niego bardzo zadowolona i poszukuję takiego samego, ale w wersji dla dorosłych. Czy ktoś z Was posiada namiary na lateksowe materace dla dorosłych?

Iwonka89
Kontaktowanie:

Post autor: Iwonka89 » 31 mar 2019, 15:27

Przede wszystkim sypialnia powinna być wygodna i przytulna. Oczywiście podstawą jest duże łózko i wygodny materac. Ale także nie można zapominać o dodatkach i dekoracjach do sypialnie typu fototapety z kwiatami. Takie detale wpływają znacząco na atmosferę panująca w sypialni i to czy będzie nam się w niej miło przebywało. Dlatego warto urządzić taki wystrój, w którym będziecie czuć się naprawdę dobrze.

marojus
Kontaktowanie:

Post autor: marojus » 02 kwie 2019, 17:38

Najważniejszym elementem w sypialni jest chyba łóżko i to niezależnie o jakiej sypialni mówimy. Sam posiadam sypialnię i łóżka w stylu skandynawskim szukałem bardzo długo. Oczywiście można je znaleźć w wielu sklepach, ale ja mam duże wymagania, więc wszystko musiało być na tip-top :)

mczay
Kontaktowanie:

Post autor: mczay » 03 kwie 2019, 16:53

Materac jest zdecydowanie najważniejszy w sypialni, ja musiałem mieć taki na którym dobrze się wyśpię. Zdecydowałem się na materac wysokoelastyczny, tutaj https://studiomaterace.pl/materac-wysok ... plastyczny możecie przeczytać jakie ma właściwości, w czym się wyróżnia. Dla mnie dobra cyrkulacja powietrza była najważniejsza.

elfik
Kontaktowanie:

Post autor: elfik » 07 kwie 2019, 12:40

Taaaaa łózko i pozamiatane :) Łóżko robi tak naprawde 80% roboty w sypialni ;p Reszte dobiera sie z czasem. Nawet szafę my zrobilismy na wymiar w salonach agata dopiero pol roku po przeprowadzce. Nie spieszyło nam sie jak juz przywieźli łózko - czulismy sie jak w domu :)

ODPOWIEDZ