Kamica nerkowa

Awatar użytkownika
Magia
Kontaktowanie:

Re: Kamica nerkowa

Post autor: Magia » 06 lip 2018, 12:06

W takich tematach doradzałbym się tylko u specjalisty. Na forum nie znajdziesz rzetelnej pomocy w takich tematach.
I zachwycam się pięknem, niemożliwością możliwości usłyszenia obok oddechu drugiego człowieka.

eliksir
Kontaktowanie:

Post autor: eliksir » 26 lip 2018, 8:50

Jeśli coś zaczyna nam doskwierać to nie ma co czekać tak naprawdę. Bo jeśli będziesz czekać z myślą że Ci minie to jesteś absolutnie w błędzie. Tylko sobie możesz coś nieświadomie wyrządzić co będzie miało jakieś nieprzyjemne konsekwencje. Nawet mnie jak nieraz męczyły wzdęcia po niezdrowych posiłkach to też zdowia i lepszego samopoczucia zaczęłam przyjmować Intestę http://www.intesta.pl/

Pabel
Kontaktowanie:

Post autor: Pabel » 26 lip 2018, 9:11

Mój urolog powiedział, że mam dużo pić piwa i to pomoże wypłukać kamienie z nerek.

Cassi
Kontaktowanie:

Post autor: Cassi » 10 sie 2018, 15:42

Witam, jeżeli chodzi o Instytut Euksi, to też mogę troszkę się wypowiedzieć.
Walczyłam z kamieniami przez kilka dobrych lat, chodziłam do różnych lekarzy i dopiero teraz, gdy otrzymałam pełną analizę z EUKSI wiem jak się odżywiać i co mi tak właściwie szkodziło. Analizę otrzymałam trzy miesiące temu i czuję się obecnie bardzo dobrze :)

Krzychu1
Kontaktowanie:

Post autor: Krzychu1 » 10 sie 2018, 16:59

Dzięki wszystkim za wypowiedzi bo ja również miałem z tym niedawno problem :/

Duveo48
Kontaktowanie:

Post autor: Duveo48 » 07 lis 2018, 14:42

To dość bolesna dolegliwość.

__

wymiana zamków

lionel
Kontaktowanie:

Post autor: lionel » 27 gru 2018, 12:01

To fakt, przy takiej kamicy, ból jak i gorączka nie opuszczają ani na chwilę. W takich chwilach warto mieć przy sobie lek, który dziala na 100%, który was nie zawiedzie, może Gardan?
Taki nowy produkt na rynku, na dodatek nie drogi, może akurat byłby w stanie wam pomóc?

wojtynek
Kontaktowanie:

Post autor: wojtynek » 28 mar 2019, 11:19

Po przeczytaniu postów w tym wątku boję się, że moje objawy wskazują właśnie na kamicę. Na szczęście ból nie wyrzucił jeszcze ze mnie zdrowego rozsądku, dlatego zamiast się zamartwiać udam się do http://www.scmkrakow.pl/oferta/zabiegi- ... /urologia/ i jak najszybciej rozprawię się z moim problemem.

sylwia88
Kontaktowanie:

Post autor: sylwia88 » 25 kwie 2019, 9:52

Bardzo trudny temat. Z tego co wiem, to na kamicę nerkową pomagają herbatki i leki na bazie rdestu ptasiego. Wiem, że apteka ziko https://www.ziko.pl/wroclaw-apteki-drog ... kerska-22/ ma ogromny wybór tego typu produktów. A co najważniejsze, w tej aptece zawsze możecie liczyć na atrakcyjne i konkurencyjne ceny.

ddothrakki
Kontaktowanie:

Post autor: ddothrakki » 15 cze 2019, 18:41

Wiem coś na temat kamicy nerkowej, baaardzo bolesna choroba. Moja babcia natomiast teraz zmaga się z dną moczanową. Dna moczanowa objawy daje niezbyt precyzyjnie. W początkowej fazie choroba atakuje pojedyncze stawy dłoni, stóp, barków i kolan. Miejsca te są widocznie obrzęknięte i zaczerwienione, a pacjent odczuwa silny ból. Oprócz tych objawów występuje także gorączka i ogólne osłabienie organizmu. Warto sie profilaktycznie badać i gdy coś nas boli, udać się do lekarza na konsultację.

ODPOWIEDZ