Inspiracje na paznokcie hybrydowe

angela12
Kontaktowanie:

Inspiracje na paznokcie hybrydowe

Post autor: angela12 » 18 kwie 2018, 11:49

Hej, mam pytanie do dziewczyn, które tak jak ja lubią mieć zrobione paznokcie hybrydowe. Skąd czerpiecie inspiracje i pomysły na wzory? Ja chodzę do tego salonu: www.laserlook.pl/paznokcie-hybrydowe-zelowe/ i tam mogę liczyć na pomysł kosmetyczki, ale zwykle wolę wcześniej sama czegoś poszukać. Jak macie sprawdzone strony z inspiracjami manicure hybrydowego to podeślijcie.

delik
Kontaktowanie:

Re: Inspiracje na paznokcie hybrydowe

Post autor: delik » 25 kwie 2018, 10:11

Cześć, jak dużo z was nosi hybrydy? Pytam się bo nigdy nie miałam i uznałam, że muszę w końcu tego spróbować. Czy jest to tak fajne jak wiele osób opisuje? Znalazłam wczoraj paznokcie wrocław i chcę się tam wybrać dlatego pytam. Jeżeli macie jakieś doświadczenia z tym to dajcie znać

gucio
Kontaktowanie:

Post autor: gucio » 26 kwie 2018, 16:31

Moja dziewczyna też chodzi do kosmetyczki i sobie to chwali.

domi78
Kontaktowanie:

Post autor: domi78 » 20 maja 2018, 10:33

Ja też chodzę do kosmetyczki zawsze. Teraz szukam salonu w Warszawie bo tam niedługo mam wesele siostry i chciała bym na miejscu zrobić paznokcie. Może ktoś zna salon Body Bar https://www.bodybar.com.pl/ ? Bo szukałam w necie i najbardziej pozytywne opinie mają właśnie oni. Myślicie że w tym salonie warto zrobić paznokcie ? Chciała bym żeby kolor był odpowiednio dobrany a paznokcie wyglądały na prawdę ładnie.

Awatar użytkownika
Marcin87wp
Kontaktowanie:

Post autor: Marcin87wp » 22 maja 2018, 20:32

Nie mam za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym obszarze tematycznym... Dlatego też nie będę mógł pomóc...
War is peace

Architecto
Kontaktowanie:

Post autor: Architecto » 27 maja 2018, 0:34

Ja tez co jakis czas chodze do kosmetyczki ,jednak nie zawsze mam czas i pieniadze. O swoje paznokcie mozna rowniez dbac w zaciszu domowym, tylko trzeba tez wiedziec jakich narzedzi do pielegnacji paznokci uzywac. Np takie nozyczki lub cęgi nie mogą być byle jakie. Lepiej postawic na wysokiej jakosci cążki lub nożyczki http://profesjonalneostrzenie.pl/ aby bez problemu dbac o paznokcie.

Kubik426
Kontaktowanie:

Post autor: Kubik426 » 27 maja 2018, 13:02

Kompletnie się na tym nie znam. Czym to się różni od zwykłych?

ordynka
Kontaktowanie:

Post autor: ordynka » 27 maja 2018, 14:12

Ja zazwyczaj po prostu wstukuję w wyszukiwarkę i szukam czegoś co wpadnie mi w oko.

choice
Kontaktowanie:

Post autor: choice » 08 lip 2018, 20:11

Pewnie .. teraz na rynku jest tyle mozliwosci az glowa mala. Skad wziasc czas na przetestowanie wszystkich to juz za trudne dla mnie pytanie :) Kazda z nas chce miec dobrze zrobione paznokcie .. to dla nas tak jakby wizytowka w kontaktach szczegolnie z plcia przeciwna. Zauwazylam w swoim doswiadczeniu, ze faceci bardzo zwracaja na ten element uwage - vice versa rowniez. Moim zdaniem najlepiej wypadaja rozwiazania hybrydowe ze wzgledu na wytrzymalosc jaka sie cechuja. Warto miec w swoim zanadrzu odpowiednie wyposazenie jak chociazby frezarke do paznokci - przyklad https://www.indigo-nails.com/pl,frezarki.html To bardzo przyspiesza oraz ulatwia caly proces. W sumie to sporo mozna na tym wszystkim zaoszczedzic robiac to w domowym zaciszu .. dwa/trzy miesiace i wszystko sie zwraca. A przy okazji ile satysfakcji ;)

padolka
Kontaktowanie:

Post autor: padolka » 30 lip 2018, 0:06

Teraz semilac wypuscil taka aplikacje na ktorej mozna znalezc duzo inspiracji :) Zajrzyjcie sobie :)

ODPOWIEDZ