Rolety

zielmar07
Kontaktowanie:

Re: Rolety

Post autor: zielmar07 » 15 maja 2019, 12:04

Ja kupowałem rolety od serwisokien, solidna firma. Mają dużą oferte od okien i ich montażu do mosikitier, nawiewników czy też plisy pruszków .

Olivvia2
Kontaktowanie:

Post autor: Olivvia2 » 16 maja 2019, 16:47

Rolety z pewnością są bardziej uniwersalne niż firanki, będą dużo lepiej prezentować się w nowoczesnym wnętrzu. Ja kompletnie nie wyobrażam sobie u mnie powiesić firany i zasłony. Co do samych rolet to według mnie jednymi z lepszych są rolety rzymskie, ale też rolety dzień-noc prezentują się ciekawie. Jeśli planujecie takie zakup to zajrzyjcie sobie na stronkę http://slonko.eu Proponują tu spory wybór rolet, czy też żaluzji, moskitier, plisów itp.

ferset
Kontaktowanie:

Post autor: ferset » 24 maja 2019, 16:33

U mnie świetnie sprawdzają się markizy Fakro - postawiłem na nich ze względów na kwestie praktyczne (ochrona przed nagrzewaniem, promieniowaniem UV, funkcja moskitiery), ale okazało się że też świetnie prezentują się we wnętrzu.

Motylek890
Kontaktowanie:

Post autor: Motylek890 » 30 maja 2019, 19:19

To co z całą pewnością warto jeszcze kupić do okien to moskitiery kraków. A firma roletywkrakowie.pl oferuje moskitiery z najwyższej jakości aluminium lakierowanego proszkowo. Zapewniają one wysoki standard użytkowania i niezawodność.

MarcinW
Kontaktowanie:

Post autor: MarcinW » 12 cze 2019, 12:45

Nie ma co ukrywać, że rolety sprawdzają się doskonale. Jeśli macie okna od wschodu albo południa to na pewno w mieszkaniu macie bardzo jasno a dodatkowo latem bardzo gorąco. W takim wypadku doskonale sprawdza się rolety zaciemniające https://decodesign.com.pl/rolety-100-zaciemnienia-77 , które wykonane są z materiału o bardzo gęstym splocie dodatkowo zabezpieczonego gumą, która praktycznie nie przepuszcza światła. Tego typu rolety znajdziecie w ofercie firmy DecoDesign. U nich możecie kupić rolety na wymiar.

Awatar użytkownika
Kodak
Kontaktowanie:

Post autor: Kodak » 12 cze 2019, 15:14

W swojej sypialni posiadam rolety dzień noc. Sprawdzają się świetnie.

jaccobo
Kontaktowanie:

Post autor: jaccobo » 12 cze 2019, 17:33

takie rolety muszą mieć dużą gęstość materiału

Asta
Kontaktowanie:

Post autor: Asta » 20 cze 2019, 23:15

To prawda, w przeciwnym przypadku nie będą odpowiednio chroniły przed promieniami słonecznymi. Dlatego też szukając np. rolet plisowanych, czy też innych modeli takich produktów, warto zapoznać się z ofertą http://www.kuprolety.pl/rolety_plisowane.html . Znajdziemy w niej bardzo wiele propozycji najwyższej jakości, wykonanych na wybrany przez nas wymiar z największą starannością. Dzięki nim nasze mieszkanie nabierze charakteru, a dodatkowo uchroni nas przed wzrokiem często dość wścibskich gapiów.

fert
Kontaktowanie:

Post autor: fert » 21 cze 2019, 13:44

Uważam, że bardzo ważne jest, by stworzyć w sypialni sprzyjające warunki do wypoczynku, właśnie m.in. za pomocą rolet i ograniczenia ilości wpadającego światła. Polecam artykuł przeznaczony tej tematyce - https://www.agatarolety.pl/blog/jakie-r ... -sypialni/, aby dowiedzieć się jakie rolety najlepiej sprawdzą się w sypialni. Bardzo ważne jest przede wszystkim, żeby dobrać odpowiedni rozmiar do okna. Wielu osobom wydaje się, że pomiar nie jest trudnym zadaniem, ale nawet mała szczelina wpuści rażące promienie słoneczne.

jolka5
Kontaktowanie:

Post autor: jolka5 » 27 cze 2019, 22:54

Zobaczcie sobie na stronę marki Roletex . Oni mają spor różnych rolet do wyboru - zarówno wewnętrznych, jak również zewnętrznych. u nich można się kompleksowo zaopatrzyć.

ODPOWIEDZ