Kredyt dla każdego

adrian.kr
Kontaktowanie:

Re: Kredyt dla każdego

Post autor: adrian.kr » 27 mar 2019, 21:50

Według mnie kredyt gotówkowy jest najbardziej uniwersalną formą. Czytałem o nim dużo na stronie http://www.get-money.pl/ i doszedłem do takiego jasnego wniosku, bo możemy nie podawać konkretnego celu tejże pożyczki, co zwiększa możliwość jej zastosowania. A to już duży plus.

kajtek89
Kontaktowanie:

Post autor: kajtek89 » 19 kwie 2019, 10:17

Kiedy decydujesz się na kredyt czy pożyczkę, powinieneś być pewny, że masz na tyle pieniędzy, żeby później oddać pożyczoną sumę. Dla osób zadłużonych lub mających problemy ze spłatą każda firma będzie zła i nieodpowiednia. Ale jeśli nasza sytuacja finansowa jest pewna, można skorzystac np z porównywarek pożyczek czy usług finansowych w celu znalezienia odpowiedniej oferty.

wrocvli
Kontaktowanie:

Post autor: wrocvli » 15 cze 2019, 11:56

Wybierając pożyczkę czy kredyt można najpierw zapoznać się z dostępnymi dla nas opcjami. W każdej sytuacji inne rozwiązanie może się okazać najlepsze. Też dla przedsiębiorców jest dzisiaj wiele możliwości wzięcia szybkiej pożyczki. Tu www.finiata.pl widziałam odnawialną linię finansowania, która pozwala uzyskać pieniądze na rozwój biznesu.

gaduła
Kontaktowanie:

Post autor: gaduła » 16 cze 2019, 8:29

Pożyczkę na pewno trzeba brać w sprawdzonych miejscach. Dla mnie jest to https://kokos.pl/
od razu widze jakie będę miała wysokie raty i jaki jest całkowity koszt pożyczki. Po złożeniu wniosku przez internet, bardzo szybko natępuje akceptacja wniosku, a potem już w parę minut jest zrobiony przelew na konto.

konceptu
Kontaktowanie:

Post autor: konceptu » 28 cze 2019, 18:27

Za kilak miesięcy nie będzie już można otrzymać kredytu ot tak sobie. W życie wchodzą ważne regulacje które wymagają badania zdolności kredytowej, niezależnie od tego czy to jest pożyczka czy kredyt. I właśnie dla tego najtańsza chwilówka czy kredyt będą oferowane przez banki komercyjne, które mają kapitał, a firmy pozabankowe znikną z rynku.

Andrus
Kontaktowanie:

Post autor: Andrus » 30 cze 2019, 9:52

wrocvli pisze:
15 cze 2019, 11:56
Wybierając pożyczkę czy kredyt można najpierw zapoznać się z dostępnymi dla nas opcjami. W każdej sytuacji inne rozwiązanie może się okazać najlepsze. Też dla przedsiębiorców jest dzisiaj wiele możliwości wzięcia szybkiej pożyczki. ...
Pewnie o tym produkcie piszesz uwagafinanse.pl/szybkie-pozyczki-na-raty-bez-bik-gdzie-szukac/, czy coś innego...?
Za kilak miesięcy nie będzie już można otrzymać kredytu ot tak sobie. W życie wchodzą ważne regulacje które wymagają badania zdolności kredytowej, niezależnie od tego czy to jest pożyczka czy kredyt
Zasmuciłeś mnie i miliony rodaków :(

anneta11
Kontaktowanie:

Post autor: anneta11 » 02 lip 2019, 9:39

Mam sprawdzoną firmę, która zajmuje się doradztwem kredytowym https://www.tdf.rzeszow.pl/kredyty/kred ... wkowe.html porównują kredyty z kilku banków i wyberają ten najbardziej korzystny dla klienta. Dla mnie to świetne rozwiązanie, bo mam kredyt na który mnie stać.

dakan
Kontaktowanie:

Post autor: dakan » 02 lip 2019, 9:44

Hej, a tak się zastanawiam, czy myślicie, że dostałbym kredyt na rozwój działalności? Mało mam dochodów, mam własną działalność i chciałbym zainwestować w taki temat: http://www.4on.com.pl/drogi-transportow ... iedziales/. Mam działkę i to chyba jeden duży plus w tej chwili...

kamyk58
Kontaktowanie:

Post autor: kamyk58 » 02 lip 2019, 10:45

Jak najbardziej, są przecież różne kredyty inwestycyjne dla firm, które istnieją właśnie po to.

Kordik
Kontaktowanie:

Post autor: Kordik » 15 lip 2019, 8:35

Biorąc takie kredyt ,czy pożyczkę warto pamiętać, by nie wpaść w spirale zadłużenia. Słyszałem już o takich przypadkach, że ludzie brali kredyt i spłacali go chwilówkami itp. gdy już ktoś jest w takiej sytuację to chyba tylko specjalni doradcy
którzy pomogą nam z konsolidacja chwilówek w Habza mają dobrych specjalistów od takich spraw.

ODPOWIEDZ