Wyposażenie do magazynu

mpire24
Kontaktowanie:

Re: Wyposażenie do magazynu

Post autor: mpire24 » 03 lut 2019, 21:00

To bardzo dobrze, że zależy Ci na tym, aby odpowiednio wyposażyć swój magazyn. Nie powinno zabraknąć w nim chociażby wózka widłowego czy transportowego przydatnego podczas transportowania przedmiotów. Na rynku nie brakuje firm, które zajmują się ich sprzedażą czy wynajmem. Ze swojej strony jestem w stanie polecić firmę Gizo, która działa na rynku od 28 lat i jest w stanie zaoferować sprzęt naprawdę porządnej jakości.

meri483
Kontaktowanie:

Post autor: meri483 » 12 lut 2019, 22:14

U nas w magazynie najwięcej schodzi papieru do drukarek, ponieważ non stop się coś drukuje i coś pisze się na tych kartkach. Muszę teraz zrobić większe zamówienie i na pewno skorzystam ze strony https://somax.eu/53-papiery-biale-do-dr ... rokopiarek bo widzę, że mają niektóre produkty przecenione, więc warto na większą ilość się wtedy decydować.

Parys
Kontaktowanie:

Post autor: Parys » 13 lut 2019, 9:54

Zgadzam się, że wózki widłowe to w każdym magazynie absolutna podstawa! Niestety jest to dość droga inwestycja, dlatego warto pomyśleć o zakupie wózka używanego. Wbrew pozorom, zwykle są one w bardzo dobrym stanie, a oszczędności są naprawdę duże! Sam w swoim magazynie wdrożyłem takie rozwiązanie i bardzo je polecam. Więcej o używanych wózkach widłowych można przeczytać np. tutaj.

IzaChłodna
Kontaktowanie:

Post autor: IzaChłodna » 13 lut 2019, 14:29

A co to za rodzaj magazynu? Ma on trzymać samochody dostawcze w środku czy może jakiś towar?

Odeta
Kontaktowanie:

Post autor: Odeta » 20 lut 2019, 20:23

Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany biurami w Krakowie, to zachęcam Was też do sprawdzenia oferty http://mixbiura.pl/ Mają dużo różnego rodzaju biur pod wynajem do wyboru. Zajmują się też budową biurowców.

marojus
Kontaktowanie:

Post autor: marojus » 27 lut 2019, 10:59

ferset pisze:
24 paź 2018, 22:09
Według mnie najważniejszym elementem wyposażenia magazynu jest odpowiednia wentylacja. Zerknij na ofertę firmy ... - oni zajmują się obsługą techniczną budynków ;)
Wentylacja to podstawa i z tego co czytałem na stronie http://informowisko.pl/zalety-montazu-p ... entylacji/ warto zamontować puszki rozprężne w układzie wentylacji - zwłaszcza w przypadku większych przestrzeni, gdzie z pewnością słychać pracujące urządzenia wentylacyjne.

Grava
Kontaktowanie:

Post autor: Grava » 22 mar 2019, 10:51

Dobre wyposażenie magazynu jest bardzo ważne, bowiem od niego zależy komfort pracy w magazynie. Niezależnie od tego czy magazyn jest mały czy duży warto wyposażyć go w nowoczesne regały przesuwne. Takie regały zwiększają powierzchnie magazynowania nawet dwukrotnie. Bardzo dobre i solidne regały magazynowe oferuje firma Data Consult. Więcej na temat ich oferty oraz usług znajdziecie na stronie dataconsult.pl

penks
Kontaktowanie:

Post autor: penks » 22 mar 2019, 19:21

Wydaje mi się, że na dzień dzisiejszy podstawowym elementem wyposażenia każdego magazynu jest system wentylacyjny. Takie rozwiązanie z pewnością podniesie komfort pracy, a także zostanie pozytywnie odebrany przez pracowników dla których jakość powietrza którym oddychają na co dzień ma znaczenie. Oczywiście czyszczenie wentylacji w przemyśle to taka osobna kwestia. Pamiętajmy, że aby system nam służył warto regularnie konserwować wentylację.

Scremek
Kontaktowanie:

Post autor: Scremek » 25 mar 2019, 20:07

A czy możecie mi polecić firmę IGLOTECHNIK sp. z o.o. ? Znalazłem jakiś czas temu ich stronę https://www.oxy-com.pl/ i zastanawiam się czy będzie to dobre rozwiązanie. Ich siedziba znajduje się pod adresem: Zielona Góra ul. os. Pomorskie 29 więc jeśli ktoś miał z nimi jakiś kontakt to chętnie posłucham opinii. Klimatyzacja hal to bardzo ważna rzecz, dlatego chciałbym mieć coś sprawdzonego w tej kwestii

serof
Kontaktowanie:

Post autor: serof » 01 kwie 2019, 14:54

Hej wam, powiedzcie mi proszę, bo mam na wyposażeniu magazynu kilka wózków elektrycznych i ostatnio zepsuły mi się w nich koła. Na https://sklep.kolka-wiko.eu/94-kola-do- ... ktrycznych widziałem szerki wybór takiego sprzętu, myślicie, że warto jest się w to zaopatrzyć właśnie w takim sklepie internetowym czy lepiej jednak szukać gdzieś indziej?

ODPOWIEDZ