Remont kuchni

neptun9
Kontaktowanie:

Re: Remont kuchni

Post autor: neptun9 » 24 maja 2018, 11:56

Jest to drugie, po łazience, najważniejsze pomieszczenie w mieszkaniu. Musi być sterylnie, musi być funkcjonalnie i pomysłowo.

ilona39
Kontaktowanie:

Post autor: ilona39 » 24 maja 2018, 13:34

Ja do swojej kuchni wybrałam płytki tubądzin https://ilazienki24.com.pl/tubadzin/ply ... -c653.html, wyglądają świetnie orz są wysokiej jakości :)

latino-ino
Kontaktowanie:

Post autor: latino-ino » 24 maja 2018, 17:59

Na pewno pomaluj ściany farbą ścieralną, jak podpowiadają inni użytkownicy forum. Łatwo zmyjesz zabrudzenia ze ścian.

Awatar użytkownika
Reverse
Kontaktowanie:

Post autor: Reverse » 27 maja 2018, 13:49

może warto pomalować taką https://farbyspecjalistyczne.pl/kategor ... -wilgotne/ farbą do pomieszczeń wilgotnych
Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem. Najczęściej jest to wieko od trumny.

Bernart43
Kontaktowanie:

Post autor: Bernart43 » 13 cze 2018, 20:00

Chcialbym Wam polecic płytki kamienne, poniewaz sam bardzo czesto korzystam z ich pomocy i zawsze jestem zadowolony z efektów. Na stronie znajdziecie przedewszystkim porady, opinie oraz oferty dotyczace roznego rodzajow kamienii do wnetrza domu. Polecam serdecznie, maja swietna oferte.

kArOla
Kontaktowanie:

Post autor: kArOla » 14 cze 2018, 17:35

Zobacz jakie są wymogi sanepidu itp dla gastronomii

aralka
Kontaktowanie:

Post autor: aralka » 14 cze 2018, 22:43

Ja jestem takiego zdania, ze trzeba w dzisiejszych czasach postawic na jakosc. Uslugi remontowe nie sa tanie (pomijam ludzi potrafiacych zrobic cos we wlasnym zakresie, pelen szacunek z mojej strony za umiejetnosci) wiec oszczedzanie na materialach moze nam w dluzszej perspektywie tylko bokiem. Juz to kiedys przerabiali moi znajomi .. kupili sobie taki domek do wyremontowania .. och jaki byl lament po roku czasu. Wracajac do tematu samego wystroju to plytki sprawdza sie tutaj najlepiej. Teraz popularne staja sie takie wielko formatowe np. https://sklep.paradyz.com/produkty/plyt ... rmat=60x60 jednak trzeba wziasc sprostowanie na jedna rzecz .. musimy je odpowiednio dobra do rozmiaru pomieszczenia bo inaczej bedzie to dziwnie wygladac. Na stronie producenta plytek zazwyczaj znajduje sie poradnik odnosnie tego dlatego tez tam radze poszukac.

BiurowaPani
Kontaktowanie:

Post autor: BiurowaPani » 15 cze 2018, 21:04

Też chcecie wyremontować swoją kuchnię ? Ja od dawna o tym myślę ale jakoś czasu nie było na organizację tego wszystkiego. Poza tym sama tym wszystkim się nie zajmę, więc muszę wynająć kogoś kto odświeży moją kuchnie. Może Malhaus > http://malhaus.pl/ ? Od dłuższego czasu zastanawiam się nad ich usługami, których świadczą na prawdę sporo. Wiem też, że sporządzają darmowy cennik indywidualny dla każdego klienta, dzięki czemu mogę zdecydować czy odpowiada mi cena, jaką zażyczą sobie za usługę. Fajnie co nie ?

Awatar użytkownika
kasiaw
Kontaktowanie:

Post autor: kasiaw » 17 cze 2018, 13:50

Kompletnie się na tym nie znam... Nie będę w stanie w tym obszarze tematycznym pomóc...
Nauczyłem się ukrywać uczucia. W sumie nie, to nieprawda. Nie było żadnej nauki. Urodziłem się z wiedzą, jak to robić.

cendo
Kontaktowanie:

Post autor: cendo » 17 cze 2018, 18:59

chciałbym wyremontować sobie kuchnie, czy ktoś mi doradzi coś?

ODPOWIEDZ