Jakich kosmetyków używacie?

SandraMal
Kontaktowanie:

Re: Jakich kosmetyków używacie?

Post autor: SandraMal » 25 kwie 2019, 19:59

Ja natomiast bardzo chwalę sobie kosmetyki piwne https://piwnekosmetyki.pl które właśnie dzięki temu składnikowi który może stanowić aż 30% składu są tak dobre i przynoszą świetne efekty jeżeli chodzi o nawilżenie oraz zachowanie jędrności skóry, czy też odpowiedniego stanu włosów bo mają m.in witaminy z grupy B, witaminę PP, witaminę C, potas, wapń, fosfor, żelazo, miedź, cynk, proteiny i w dużej mierze przez witaminę B3 przynosi korzyści zarówno cerze suchej, tłustej, trądzikowej, naczynkowej, skłonnej do przebarwień pozytywny efekt końcowy :)

wrocvli
Kontaktowanie:

Post autor: wrocvli » 08 maja 2019, 11:50

Dobre kosmetyki na pewno muszą być odpowiednie dla danej skóry. Wiele da się ich kupić w sklepach i jak już ma się sprawdzone, to lepiej ich używać. Do nawilżania ciała mam krem witaminowy HB. Cieszę się, że go kupiłam, bo nie jest za tłusty a dobrze nawilża.

gogi
Kontaktowanie:

Post autor: gogi » 20 maja 2019, 12:07

Ja świetne lakiery na pazurki kupiłam sobie tutaj https://kissinger.pl/ mają bardzo dobre lakiery i duży wybór . Znalazłam bardzo fajny klasyczny czerwony kolor połączyłam go z niebieskim i są świetne . Lubię bardzo klasyczne i mocne kolorki , a jak jest u Was ?

tusiaq
Kontaktowanie:

Post autor: tusiaq » 22 maja 2019, 15:10

Bardzo ciekawy i warty polecenia jest olejek odżywczy Bielendy skin loving oil z figą. Świetnie nawilża skórę, fajnie i szybko się wchłania i dobrze się sprawdza przy masażach :D

amamV
Kontaktowanie:

Post autor: amamV » 26 maja 2019, 20:21

Zazwyczaj staram się używać takich kosmetyków, które będą idealnie dopasowane do mojej skóry. Aktualnie kształcę się w tym kierunku, bo chciałam zostać kosmetologiem :D

Grzesiek322
Kontaktowanie:

Post autor: Grzesiek322 » 26 maja 2019, 20:40

Ja używam tylko kosmetyków zamawianych przez moją żonę :)

Sońka
Kontaktowanie:

Post autor: Sońka » 28 maja 2019, 0:00

Ja staram się używać wyłącznie kosmetyków naturalnych. Znalazłam przyjemną serię Bielendy Botanic Spa Rituals w drogerii.Dla mnie to niewątpliwy plus,że te kosmetyki są tak łatwo dostępne, ponieważ do tej pory zamawiałam tego typu produkty przez internet. Lubię praktyczie całą serię, jednak moim ulubieńcem jest Tonizująca woda roślinna HYDROLAT z opuncją figową i aloesem.

izmir
Kontaktowanie:

Post autor: izmir » 29 maja 2019, 10:51

Dla mnie ostatnio tylko kosmetyki naturalne z Botame: https://www.doz.pl/apteka/k3378-Botame?c_a=1. Wiele ich produktów sobie upodobałam, zarówno do włosów, jak i do ciała. Zdecydowanie jest w czym wybierać.

ODPOWIEDZ